YouTube katıl seviyesi nasıl düşürülür?

mbboyun

Hectopat
Arkadaşlar, ben bir yayıncıya katıldan abone olmuştum.3. seviyelere özel çekiliş vardı. YouTube'da da eğer 29. günündeyseniz 1 gün kaldıysa sonraki seviyeye katılmak isterseniz eksik para alıyordu. Ben de öyle yapıp. Çekiliş bittikten sonra da tekrar en düşük seviyeye çekecektim fakat bir türlü başaramadım.3. seviyeye çekmek bile çok zordu. Nasıl başardım hatırlamıyorum. Şimdi düşürmeye çalıştığımda yine aynı şey oluyor. İlk buradan anlatayım aşağı kısma da resimli şekilde yazacağım. Şimdi ayrıcalıkları görüntüle dedikten sonra seviye değiştirden istediğim seviyeyi seçiyorum. Sonra benim Google hesabımı girmemi istiyor. Girdikten sonra aynı sayfaya geri gönderiyor ve hiçbir değişiklik yok. Seviye değiştirirken fatura tarihinizde seviye değişecektir yazıyordu fakat ben geçen ayın fatura tarihinde bu söyleme inanarak sadece seviye değiştirip, faturanın zamanının gelmesini beklemiştim ve benim seviyem düşmedi. Ve benden yine 30TL kesti. Tam olarak nasıl seviye düşüreceğim?

Şimdi kanalın "ayrıcalıkları görüntüle"ye basıyorum. Ardından aşağıdaki görseldeki yerden "seviye değiştir"e basıyorum.

1609706062482.png

1609706094131.png

Sonra buradan "seviye değiştir"e basıyorum. Ve aşağıdaki gibi "üyelik seviyeniz bir sonraki fatura tarihinizde değişecek" diyor. Fakat ben geçen fatura ayında bu yazıya güvenerek bırakmıştım fakat seviyem değişmedi ve benden yine 30TL kesti. Kaç kere denediysem deneyeyim. Yine de aynı şey.

1609706161628.png

Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim ama şöyle bir şey yapsan ne gibi sıkıntı olabilir, katıl üyeliğini sonlandırınca ayın sonuna kadar kanala katıl hali aktif olarak devam ediyor. Son gün tekrar katıla girip en düşük ücreti seçip üye olsan sorun çözülür sanırım. Yani garanti bir yol bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı