Çözüldü YouTube kendi kendine video açıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emreby310

Hectopat
Dün ekran kartını Radeon Software'dan güncelledikten sonra çıktı bu hata. Bilgisayarda oynarken bir anda Opera bir BTC videosu açıyor. Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ne yazık ki bu sorun uzun bir süre bizimle olacak gibi görünüyor fakat format atarsak bir ihtimal gidebilir.
Çözümü buldum arkadaşlar çözüm: Dosya adı YoutubeStarter.exe yazan yerdeki .exe kısmını silin dosya çalışmayacak ve kendi kendine sayfa açmayacak ben yaptım ve 3 aydır sorunsuz çalışıyor (3 ay önce niye yazmadın diye sorarsanız Technopat sosyalde bu konuyu unutmuşum kusura bakmayın).
@gakgor son yazdığıma bak @ozanandan @Ryz @ozanandan @ozanandan @Emreby310
Virüs taramasında bir şey bulmuyor bir de video sahibi açıklama yapmış linki bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dün ekran kartını Radeon Software'dan güncelledikten sonra çıktı bu hata. Bilgisayarda oynarken bir anda Opera bir BTC videosu açıyor. Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı.
Aynı sorun bende de var. Windows defenders ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. Korkuyorum açıkçası.

program data klasöründe youtube dosyası içinde youtubestarter.exe var buna görev zamanlayıcı tanımlanıyor bunları silince anlık kurtuluyorsunuz ama 1-2 gün sonra tekrar geri yükleniyor, bunu çözmeye çalışıyoruz ama henüz çözebilen yok

Yeni konular

Geri
Yukarı