YouTube "kimliğinizi doğrulayın" uyarısı

AKBLT_25

Hectopat
Yer
Erzurum
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartım: ASUS TUF RTX 3060 12 GB v2, İşlemcim: Ryzen 5800X3D, Anakartım: MSI Mag X570S Torpedo Max , Güç Kaynağım: Xigmatek Shogun 750W 80 Plus Gold, Monitörüm: LG 27GN600-B, İşlemci Soğutucusu: Thermaltake TH240 ARGB Snow White Edition, Bilgisayar Kasası: Dark Guardian Pro Mesh
Selamlar. YouTube Studio'ya giriş yaptığım da başlıkta belirttiğim gibi bir hata alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

hata mesajı (youtube).png

Hatanın görüntüsü bu şekilde telefondan doğrulama yaptım onu belirteyim 'doğrulamanın diğer yolları' seçeneğini kullanarak fakat halen aynı hatayı alıyorum sıklıkla. Bu sorunu/hata mesajını tamamen kaldırmanın bir yolu var mı?

Selam. YouTube Studio'ya giriş yaptığım da başlıkta belirttiğim gibi bir hata alıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 1608326
Hatanın görüntüsü bu şekilde telefondan doğrulama yaptım onu belirteyim 'doğrulamanın diğer yolları' seçeneğini kullanarak fakat halen aynı hatayı alıyorum sıklıkla. Bu sorunu/hata mesajını tamamen kaldırmanın bir yolu var mı?

Aynı sorun bende de oldu YouTube gene bir şeyler deniyor da ben de denedim birkaç farklı yol ama bende de olmadı 1 gün sonra tekrar girmeye çalıştığımda hesabım banlanmıştı😏

Geri
Yukarı