YouTube Kısıtlı Mod Kapanmiyor

furkankaragk

Yoctopat
Daha fazla  
Kısıtlama modunun açık olduğunu gösteriyor fakat kapatma tuşu kilitli, hiçbir şekilde hareket etmiyor. Çoğu videoları bu yüzden göremiyorum veya yorumlarını. VPN açıp kapatabiliyorum ama VPN'siz olduğunda eski haline geri dönüyor. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• HATA1.png
    HATA1.png
    15,6 KB · Görüntüleme: 584
  • HATA2.png
    HATA2.png
    5,4 KB · Görüntüleme: 435
Kısıtlama modunun açık olduğunu gösteriyor fakat kapatma tuşu kilitli, hiçbir şekilde hareket etmiyor. Çoğu videoları bu yüzden göremiyorum veya yorumlarını. VPN açıp kapatabiliyorum ama VPN'siz olduğunda eski haline geri dönüyor. Yardımcı olur musunuz?
Yönlendiricinizin DNS ayarlarından kaynaklanıyor olabilir, ağ yöneticiniz bu özelliği kendi tarafında etkinleştirmiş olabilir veya tarayıcınıza yeni bir eklenti yüklediyseniz, bu ayarları zorlayabilir ve kullanıcının bu seçeneği değiştirmesini engelleyebilir.

Yüklü bir anti-virüs eklentiniz varsa, genellikle suçlu olduğu için önce onu devre dışı bırakmanız gerekebilir. Bilgisayarınızda yüklü bir güvenlik uygulamanız veya virüsten koruma yazılımınız varsa, bunun bir web filtreleme özelliği olup olmadığını kontrol edin. Bunun nedeni, Youtube dahil tüm İnternet trafiğinin, hassas içeriğin geçmesini engelleyen uygulama tarafından filtrelenmesidir

1. Bir PC'de youtube.com'u açın ve hesabınızda oturum açın.
  2. Sayfanın üst kısmındaki hesap simgesine tıklayın.
  3. Görünen menüyü aşağı kaydırın ve "Sınırlı Mod" seçeneğini göreceksiniz. Üstüne tıkla.
  4. "Kısıtlı Modu Etkinleştir" seçeneğinin yanındaki geçiş simgesinin işaretini kaldırın.
  5. "Kısıtlı Modu Etkinleştir" seçeneği griyse, aynı ayarın altındaki "Bu tarayıcının engelini kaldır" seçeneğini tıklayın.
  6. Google hesabı şifrenizi girmeniz istenecektir. Şifrenizi girin. Tarayıcının yeniden yüklenmesi ve kısıtlı modu devre dışı bırakılmalıdır.
  7. Değilse, Kısıtlı Modu Etkinleştir seçeneğinin yanındaki kutunun işaretini kaldırmanız gerekir.
  8. YouTube Android uygulamasında hesap simgesine dokunun. Ayarlar -> Genel'e gidin. Kısıtlı mod için geçiş anahtarını kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı