Hangi elektrogitar markasını almalıyız?

Megumi Lisa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Yeni başlamak isteyen biriyim, öğrenciyim yani bütçe çok yüksek değil ama gidip de elimde ki parayı da kalitesiz bir şeye vermek istemiyorum. Amfi de alınacağını hesaba katarsak toplam 7-8k belki zorlarım.

Bana güzel bir şey önerebilirseniz sevinirim. (2.el derseniz elden gidip alabileceğimi sanmıyorum. Allah'ın unuttuğu yerdeyim.)

GRG 170 DX bakabilirsin. İyidir, öğrenene de yeter işi bilene de. Bu bütçede var mı bilmiyorum, artmış olabilir 2. el fiyatları.

Sıfır zorunluysa Yamaha Pacifica derdim de 11 bine dayanmış fiyatlar.

fender'ın alt markası Squier önermem. Kötüler genel olarak. Kozmos markasının modelleri hakkında da tellerin klavyeden çok ayrı olduğu gibi söylemler var.

Bunu önerebilirim. Bu bütçede daha iyisi var mı bilmiyorum.

GRG 170 DX bakabilirsin. İyidir, öğrenene de yeter işi bilene de. Bu bütçede var mı bilmiyorum, artmış olabilir 2. el fiyatları.

fender'ın alt markası Squier önermem. Kötüler genel olarak. Kozmos markasının modelleri hakkında da tellerin klavyeden çok ayrı olduğu gibi söylemler var.

Midex alıcaktım hocamda başka sitelerden yorumları duyunca vazgeçtim direk.

Bunlar da alınmaz mı ?

Bunlar da alınmaz mı ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kalitesi hakkında çoğu kaynak aynı şeyleri söylüyor. Alınır durmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç marka ayrımı yapmadım. Bazı sx gitarlarım oldu ibanez rg lerden daha rahat ettim, bir ara elimden ibanez jem geçti hemen sattım. Kısacası marka ayırdı yapmam iyi gitar vardır yetersiz, kalitesiz gitar vardır hepsinin yeri de ayrıdır. Gitarı deneyin hoşunuza giden, bağ kurduğunuz bir tane olursa alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı