YouTube like siliyor

leeEVERETT

Decapat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoma zaten evde 3 hesaptan like attım ona rağmen 2 like görünüyor 🙂 artı olarak arkadaşlarımdan ve rastgele atan insanlar da oldu anlık olarak gördüm 6 like oldu ve sonra kimse geri çekmediği halde 2'ye düştü. Geri çekseler bile dediğim gibi evde 3 hesaptan atıldı ona rağmen 2 görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoma zaten evde 3 hesaptan like attım ona rağmen 2 like görünüyor 🙂 artı olarak arkadaşlarımdan ve rastgele atan insanlar da oldu anlık olarak gördüm 6 like oldu ve sonra kimse geri çekmediği halde 2'ye düştü. Geri çekseler bile dediğim gibi evde 3 hesaptan atıldı ona rağmen 2 görünüyor.
Bir hata olmuştur büyük ihtimalle. Bir iki gün içinde tekrar kontrol edin.

Ben de oturdu Youtube benimle uğraşıyor demedim, sebebini sordum. Ayrıca neden az bile yapmış oluyor? Ortada saçma bir şey göremedim.
Saçma demedim zaten, bence kötü bir ürün olmuş.

Youtube ara sıra güncelleme yapar 2 artar, 3 azalır. 10 like için heyecan yapmaya gerek yok. Sakin olun.

Bazen öyle oluyor, bir keresinde 200-300 beğeniyi birden silmişti YouTube. Daha 1-2 gün önce de 120'den 100'e düştü beğeni sayısı. Çok kafaya takılacak bir şey değil.

Aynı anda atılan bot olarak algılayabileceği beğenileri siliyor genelde takip de etmiyorsa beğeniyi atan kişi. Zamanında veletken çok tanık oldum beğeni silinmesine.

Aynı anda atılan bot olarak algılayabileceği beğenileri siliyor genelde takip de etmiyorsa beğeniyi atan kişi. Zamanında veletken çok tanık oldum beğeni silinmesine.
O aslında sahte beğeni kontrolü değil, başka bir şey ama hiçbir şekilde net bilgi yok bunun hakkında. Benim kanalımda videolara yeri geldi binlerce beğeniye ulaşan videolar oldu, yeri geldi 1000-2000 civarında takılanlar, nadiren de olsa yaşadığım bir durumdu bu beğeni silinmesi durumu. Varsayım olarak, bence kanalın etkileşimi düştüğü zaman bu kanal bunları organik bir şekilde alamamıştır deyip siliyor ufak bir kısmını. Çünkü 120'den 100'e düşen videonun beğenisi artması gerekirken geriye düşe düşe gitti :D Çok garip bir durum yani kim ne dese net bir bilgi veremez. YouTube canlı destek kısmından bunu sormak belki cevap olabilir ya da e-posta atarak cevap almak.

Yeni konular

Geri
Yukarı