YouTube logosu yanında yas işareti var

Güney Kıbrıstayım, ne yazık ki yas işareti yok.

1675855185477.png

tek derdiniz bu mu oldu
Bunları dert etmiyoruz haber olarak paylaşıyoruz.Belki de sizden çok yardım etmeye çalışanlar var bunları yazanlar arasından birilerine saldırmaya çalışmayın lütfen teşekkür ederim cevaplayanlara da.

Kesinlikle katılıyorum acımız büyük insanların dert ettiği şeye bak.
Dert ettiğmizi kim söyledi her şeye bilip bilmeden yorum yapmayın artık. Sizden daha çok önemseyenler vardır burada.

Bunları dert etmiyoruz haber olarak paylaşıyoruz.Belki de sizden çok yardım etmeye çalışanlar var bunları yazanlar arasından birilerine saldırmaya çalışmayın lütfen teşekkür ederim cevaplayanlara da.

Dert ettiğmizi kim söyledi her şeye bilip bilmeden yorum yapmayın artık. Sizden daha çok önemseyenler vardır burada.
kelimelerinizi dikkatli seçin. "saldırmak" gibi ithamlarınızı kendinize saklayın. haber değeri olmayan bir başlığa daha fazla prim vermemek adına konuyu uzatarak cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim. iyi forumlar.

Kelimelerinizi dikkatli seçin. "saldırmak" gibi ithamlarınızı kendinize saklayın. Haber değeri olmayan bir başlığa daha fazla prim vermemek adına konuyu uzatarak cevap vermeye tenezzül etmeyeceğim. İyi sosyaller.

Tam olarak ne primi vereceksiniz merak ettim ve paylaştım bir kazancım yok bundan.

Arkadaş deprem olmuş tüm Türkiye üzgün o yüzden yas simgesi konuldu bunu neden sıkıntı ediyorsunuz!

Sıkıntı etmiyoruz merak ettim sadece benim ne kadar çabaladığımı bilip bilmeden konuşuyorlar burada. Madem sıkıntı olan bu siz neden Technopat'ta geziyorsunuz böyle bir günde.

Yeni konular

Geri
Yukarı