YouTube Mobil Cihazlar İçin Yeni Yorum Özelliğini Test Ediyor

Önce o çözünürlük ayarını düzeltsinler. Hangi dehanın aklına geldi bilmiyorum ama gereksiz zaman almaktan başka bir işe yaradığı yok. Ayrıca artık videolar nedense düşük çözünürlük ile başlıyor sürekli. Ayrıca tabletlere "topluluk" özelliği neden hala gelmedi? Telefonlar için var tablet için yok. Çok zor olduğunu düşünmüyorum tabletlere de getirmenin.

Reklamları azaltsalar bunu yapacaklarına keşke. Saçma sapan yerlerde reklam çıkıyor. Muhabbet kuşuma kuş sesi dinletmek istiyorum saçma sapan bir reklam çıkıyor bir anda, atlayamıyorum üstüne üstlük. 27 dakikalık reklam görmüştüm geçenlerde.
Evet ya gerçekten o ne öyle, korsan film izleme sitelerindeki dandik ayarlar gibi HD izle hemen izle bir üst seviyede izle.
Yakında 1080p'yi premium üyeliğe sokarlar. 😀

Size bir şey söyleyeceğim şimdi. Youtube'un kasıtlı olarak yaptığı bir şey.
Şimdi biz kuzenimle tablette video izliyorduk. Biz tam kaliteyi ayarlarken birden reklam çıktı, ve reklamın hangi kalite ayarında oynatıldığını gördük. Biz videoyu 720p'de donarak izlerken, reklam otomatik 1080p'ye ayarlandı. Yani Youtube Premium olmadığı için böyle yaptığını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı