Youtube MP3 çeviride açılan siteden virüs bulaşır mı?

mertt1666

Hectopat
Daha fazla  
Youtube MP3 çeviriden müzik indirirken +18 bir site açıldı ben de açıldığı anda kapadım virüs vb bulaşma ihtimalli var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube MP3 çeviriden müzik indirirken +18 bir site açıldı ben de açıldığı anda kapadım virüs vb bulaşma ihtimalli var mıdır?
Antivirüs programı olarak ne kullanıyorsunuz ? KIS gibi sağlam birşey kullanıyorsanız bulaşma ihtimali düşüktür bence. İndirmiş olduğunuz dosyayı taratın tabi açmadıysanız. Açtıysanız içinde virüs varsa bulaşmıştır zaten. Yinede içiniz rahat olsun diye bence KIS ile bir tarama yaptırın.

Sadece reklamdır reklam engelleyicilerden birini kurun tekrar çıkmaz ise ve mp3 harici birşey indirmediyse, sistemde olağan dışı birşey yoksa sorun yoktur. Yine de kontrol için Berkay'ın dediğin yapabilirsin.

Bu tarz sitelere çok güvenmemek gerekli zira MP3 dosyalarına bile virüs gömülebiliyor. Size tavsiyem lisanslı olarak IDM ya da JDownloader satın alıp güncel tutmanız (Bu programları sakın korsan kullanmayın korsanların çoğu virüslü) , bu programlar ile Youtube'den direk video indirmeniz ve format çevrimini de FormatFactory ya da Power2Go ile yapmanızdır. İyi günler.

Son düzenleme:
Konuya konu açmış gibi olucam ama kısa bir şekilde şunu sormak istiyorum. Bende dün Mp3 çevirme sitesinden 50-60 civarında Mp3 şarkı indirdim. Bunları indirdikten sonra hiç birisine tıklamadan tarattım. KIS ile herhangi bir tehdit bulmadı. O zaman sıkıntı yoktur değil mi ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı