Fen lisesinden açığa geçmek

Halocn

Centipat
Bir fen lisesindeyim 11. sınıftayım ve seneye açık liseye geçmek istiyorum. Saçma bir şekilde bu sene aşırı zorlaştırdılar. Maddeler arasında en mantıklı duran hafızlık eğitimi kısmı gibi. (bizim okulumuzdan 1 kişi bu şekilde geçebilmiş) 1. elden tecrübesi olan veya ciddi bilgiye sahip olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir fen lisesindeyim 11. sınıftayım ve seneye açık liseye geçmek istiyorum. Saçma bir şekilde bu sene aşırı zorlaştırdılar. Maddeler arasında en mantıklı duran hafızlık eğitimi kısmı gibi. (bizim okulumuzdan 1 kişi bu şekilde geçebilmiş) 1. elden tecrübesi olan veya ciddi bilgiye sahip olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Konu hakkında çok bilgim yok ama 1 seneniz kalmış bence bitirin.

Açığa kolay kolay geçemezsin. Geçmeyi çok zorlaştırdılar. İstesen de geçemezsin.
Daha bu sene 1 eleman hafızlık ile geçti

Konu hakkında çok bilgim yok ama 1 seneniz kalmış bence bitirin.
Bu keyfe keder aldığım bir karar değil kesinlikle. Sınıf kalitesinin yerin dibinde olması (Öğrenciler bakımından) , öğretmenlerle anlaşamamak gibi problemler var ve Ciddi manada psikolojik olarak yıprandım özellikle bu sene 30 kişi arasında kimse ile konuşmadan tüm günü geçirmek yoruyor.

Hafız olmak mantıklıymış, hem açık liseye hem de cennete geçiş hakkı.

Bu keyfe keder aldığım bir karar değil kesinlikle. Sınıf kalitesinin yerin dibinde olması (Öğrenciler bakımından) , öğretmenlerle anlaşamamak gibi problemler var ve Ciddi manada psikolojik olarak yıprandım özellikle bu sene 30 kişi arasında kimse ile konuşmadan tüm günü geçirmek yoruyor.
Ailenle görüştün mü bu açık lise işini, okuldaki ortam da önemli gerçekten. Okul değiştirmeyi de düşünebilirsin. Ya da kafayı gömüp sadece ders çalış sınav yılı hızlı geçer zaten.

Sınıf değişikliği yapmayı düşündün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı