YouTube Music beğenilen müzikleri kendi kendine değiştiriyor

Berk Chelik

Hectopat
Merhaba, bir kullanıcının yüklediği slowed hali olan müziği beğeniyorum. Ama beğenilen kısmında şarkının orijinali gözüküyor, neden böyle? Premium almadan önce böyle bir sorunum yoktu, nasıl düzeltebilirim?

1697667340643.png

Örnek olarak Rise şarkısını ben anime videosu olarak paylaşılmış halini beğendim lakin burada şarkının orijinal halini gösteriyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi ya, listemdeki çoğu şarkı orijinal hali ile değiştirilmiş ben bunu istesem Spotify'den dinlerdim zaten.

Son düzenleme:
Yt music de şarkı ile video kısmı farklı olabiliyor. Kardeşimin telefonundan bir parça açtım video şeklinde açıldı şarkıya tıklayınca farklı şekilde olan bir hali çıkıyordu. Sizin sorunda bununla alakalı sanırım beğendiğiniz parçanın şarkı kısmında olan parçayı kaydediyor.

Az önce de bir test yaptım slowed bir şarkı açtım video kısmında orijinal şarkı şarkı kısmında farklı bir kanalın yüklediği aynı şarkı var. Youtubeda bazen bu birbiriyle karışabiliyor sanırım.

Bende premium kullanıyorum ve premium olmayan hesapla da bir test yapayım dedim şöyle bir olay var. Ses ve video arasında geçiş premiumda olmadığı için problem yaşamamış olabilirsiniz. Çözümü bulamadım ama sorun bundan kaynaklanıyor muhtemelen.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-10-19-07-41-50-780_com.google.android.apps.youtube.music.jpg
    Screenshot_2023-10-19-07-41-50-780_com.google.android.apps.youtube.music.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20231019_080624.jpg
    IMG_20231019_080624.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20231019_080653.jpg
    IMG_20231019_080653.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2023-10-19-08-09-48-222_com.google.android.apps.youtube.music.jpg
    Screenshot_2023-10-19-08-09-48-222_com.google.android.apps.youtube.music.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Yt music de şarkı ile video kısmı farklı olabiliyor. Kardeşimin telefonundan bir parça açtım video şeklinde açıldı şarkıya tıklayınca farklı şekilde olan bir hali çıkıyordu. Sizin sorunda bununla alakalı sanırım beğendiğiniz parçanın şarkı kısmında olan parçayı kaydediyor.

Az önce de bir test yaptım slowed bir şarkı açtım video kısmında orijinal şarkı şarkı kısmında farklı bir kanalın yüklediği aynı şarkı var. Youtubeda bazen bu birbiriyle karışabiliyor sanırım.

Bende premium kullanıyorum ve premium olmayan hesapla da bir test yapayım dedim şöyle bir olay var. Ses ve video arasında geçiş premiumda olmadığı için problem yaşamamış olabilirsiniz. Çözümü bulamadım ama sorun bundan kaynaklanıyor muhtemelen.
Sanırım bir çözüm bulabildim, şarkıya tıkladığımda otomatik olarak "Şarkı" kısmında açılıyor ve orijinal hali çıkıyor. Bunu "Video" olarak oynattığımda ise mevcut hali çalıyor biraz zahmetli ama yapacak bir şey yok.

Aynısını bende keşfettim bugün ama mesela bir slowed müzik beğendim diyelim video kısmında slowed yazıyor ama şarkı kısmında normal ismi yazıyor içerikleri ve süreleri aynı sadece.

Yeni konular

Geri
Yukarı