YouTube Music müziklerini yedekleme

Eraycmk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YouTube müzik kullanıyorum ve yeni cihaza geçtiğim zaman ona müzikleri tekrardan kolay bir şekilde nasıl indirebilirim? Spotify da ki gibi şarkıları beğendiğim zaman cihaz değiştirsem bile o liste kalıyordu ve şarkıları rahatça indirebiliyordum. 4000 müziği tek tek indirmem cidden günlerimi alacak yoksa.

Youtube Music içerisinde müzikler şifreli şekilde tutulur. Telefon değiştirirseniz oluşturduğunuz oynatma listeleri eğet hesabs giriş yaparsanız sizinle gelir, tekrar indirmeniz gerekir eğer çevrimdışı modu kullanırsanız.

Youtube Music'i MP3 çalar olarak kullanıyorsanız elle Bluetooth veya Quick Share gibi çözümlerle aktarmanız gerekir.

YouTube Music içerisinde müzikler şifreli şekilde tutulur. Telefon değiştirirseniz oluşturduğunuz oynatma listeleri eğet hesabs giriş yaparsanız sizinle gelir, tekrar indirmeniz gerekir eğer çevrimdışı modu kullanırsanız.

YouTube Music'i MP3 çalar olarak kullanıyorsanız elle Bluetooth veya quick share gibi çözümlerle aktarmanız gerekir.

Hocam şöyle bir şey yaptım. Müzikleri indirirken hem de beğen işaretine bastım. Oynatma listelerine girdiğimde ise beğendikleriniz diye bir oyna listesi oluşturmuş YouTube. Telefon değiştirdiğim zaman hesaba girdiğimde o beğendiklerim adlı oynatma listesi üzerinden tekrar rahatça indirebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı