YouTube Music masaüstü uygulaması

AxisVg

Hectopat
Daha fazla  
YouTube Music kullanıyorum ve bilgisayara YouTube tarafından çıkartılmış bir masaüstü programı olmadığı için araştırdım ve bir site buldum. Buradan program olarak indirdim fakat ikilemde kaldım. YouTube tarafından yayınlanmış bir şey olmadığı için oturum açma konusunda kararsız kaldım. Sizce hesabımın çalınma riski var mıdır?

YouTube Music için tam anlamıyla bir masaüstü programı yok fakat Chrome kullanıyorsanız YouTube Music sitesine gelip bağlantı çubuğunun sağındaki "Yükle" tuşuna basarak YouTube Music'e masaüstünden daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

YouTube için resmi bir masaüstü programı yok fakat Chrome kullanıyorsanız bağlantı çubuğunun sağındaki "yükle" tuşuna basarak programımsı bir şey yükleyebilirsiniz.

Evet bunu biliyorum ama Opera kullanıyorum ve nereden yapacağımı bulamadım tekrar bakacağım.

Zaten her türlü internetsiz kullanılmıyor. Program olmuş olmamış önemi yok ki. Tarayıcıdan dinleyebilmek daha iyi bence ekstra program kurmaya çalıştırmaya gerek kalmıyor.

Zaten her türlü internetsiz kullanılmıyor. Program olmuş olmamış önemi yok ki. Tarayıcıdan dinleyebilmek daha iyi bence ekstra program kurmaya çalıştırmaya gerek kalmıyor.

Bellek kullanımlarına baktığımda Opera'dan daha az bellek kullanıyor o sebepten dolayı.

Geri
Yukarı