YouTube music PC uygulaması var mı?

Mustafa Sefa

Hectopat
Daha fazla  
Microsoft Edge tarayıcı kulanıyorum. Biraz araştırdım ama uygulama benzeri bir şey bulamadım. Her seferinde tarayıcıdan girmek iyi olmuyor. Sizin bildiğiniz indirebileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olarak yok, Google'ın ayrıyetten uygulama yapmamısının tek sebebi Chrome diye tahmin ediyorum belki oraya bir uzantı getirebilirler depolama için.

Kullanıcıların yaptığı uygulamaları kullanabilirsin ama indirme seçeneği yok diye biliyorum.

PWA olarak yapılmış bir site. Adres yerindeki ekleme işaretine basarsanız, bilgisayarınıza ekleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-04-13 014047.png
    Ek Açıklama 2020-04-13 014047.png
    125,2 KB · Görüntüleme: 4.462
knk burdan yükleyebilirsin (microsoft edge kullanıyorum)
Resmi olarak yok, Google'ın ayriyeten uygulama yapma mısının tek sebebi Chrome diye tahmin ediyorum belki oraya bir uzantı getirebilirler depolama için.

Kullanıcıların yaptığı uygulamaları kullanabilirsin ama indirme seçeneği yok diye biliyorum.

Hangisi daha hafifse onu kullanacağım teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (185).png
    Ekran Görüntüsü (185).png
    361 KB · Görüntüleme: 3.577
Direkt GitHub'tan açık kaynak kodlu bu uygulamayı tavsiye ediyorum. Reklam engelleme vb. birçok plugin içerisinde bulunuyor, bu sayede ücretsiz hesabınızla aynı premium'muş gibi takılabiliyorsunuz.

Ben sadece masaüstünden erişeyim diye indirmiştim (Premium var) ama bu özelliğini görünce bayıldım.

1685465139294.png

Geri
Yukarı