YouTube Music'e gerek var mı?

TheBlein

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İş Sağlığı ve Güvenliği
Arkadaşlar bildiğiniz üzere YouTube Premium aldığımız zaman arka planda video oynatma, reklamsız izleme gibi özellikler geliyor. Zaten YouTube'da YouTube Music'te ki tüm şarkılar var hatta Music'te olmayan sesler bile var. YouTube Music'in normal YouTube'a göre şarkı olarak avantajı nedir:

Arkadaşlar bildiğiniz üzere YouTube Premium aldığımız zaman arka planda video oynatma, reklamsız izleme gibi özellikler geliyor. Zaten YouTube'da YouTube Music'te ki tüm şarkılar var hatta Music'te olmayan sesler bile var. YouTube Music'in normal YouTube'a göre şarkı olarak avantajı nedir:

Spotify'den daha iyi diyebilirim.

YT Music kullanıyorum, kesinlikle daha iyi.

Bak şey diyecegim diyelim YouTube Music kullanıcısın premium olmasa bile istedigini az reklam ile dinliyorsun fakat Spotify öyle değil hem çok reklam koyuyor şarkı sözlerini kilitliyor hem de mobilden giriyorsan 10-15 sn dinleyebiliyorsun (korsan kurarsan sadece döngü alamıyorsun)

Bak şey diyecegim diyelim YouTube Music kullanıcısın premium olmasa bile istedigini az reklam ile dinliyorsun fakat Spotify öyle değil hem çok reklam koyuyor şarkı sözlerini kilitliyor hem de mobilden giriyorsan 10-15 sn dinleyebiliyorsun (korsan kurarsan sadece döngü alamıyorsun)
Aynen öyle az bir farkla hem yt hem yt musici premium olarak alabiliyosun. Arayüzü kullanış kolaylığı hepsi spotifya bin basar

Aynen öyle az bir farkla hem YT hem YT Music'i premium olarak alabiliyosun. Arayüzü kullanış kolaylığı hepsi spotifya bin basar.

Spotify'in para aşkı kullanıcıları memnun etmiyor o yetmezmiş gibi verilerimizi de sattıklarını düşünüyorum ne işlerine yarar bilemem.

Hocam aradığım cevap bu değildi. Ben normal YouTube App ine göre YouTube Music App farkı nedir diyorum arkadaşlar aşağıda Spotify kavgası başlatmış.
Youtube'da dinlediğin şarkılardan çalma listesi oluşturursan youtube music'e gerek kalmıyor pek.

Yeni konular

Geri
Yukarı