Çözüldü YouTube oynatma listesindeki videolar eksilmiş

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

just chillin

Hectopat
Makaleler
2
Dün akşam bir oynatma listemde 159 video vardı bugün baktığımda ise 113 videoya düşmüş ve kullanılamayan videolar gizlendi yazısı var en üstte. Yaklaşık 46 videoyu bir gün içinde üreticilerin kaldıracağını sanmıyorum zaten çoğu farklı farklı üreticilerdi. Bu sorunun nedenini ve çözümünü bilen var mı?

Tarayıcım Chrome, işletim sistemim Windows 10 Home.

Çözüm
Kaldırmış olamazlar mı? 🤔
49 video eksildiyse yaklaşık 30'u farklı üreticiydi ve çoğu birkaç aylık videoydu. Hepsinin aynı gün kaldırmış olabileceği olasılığı düşük geliyor.

%90'ı telifli oluyor hocam bence ondandır.
Yani bu durumda çözümü var mıdır bilemedim🤔

Kullandığım VPN sorun çıkarınca fark ettim, oynatma listesi oluştururken VPN kapalıysa ve ertesi gün açtığımda VPN açıksa büyük ihtimal ondandır bazı içerikler başka ülkelerde açılmıyor.
Dün akşam bir oynatma listemde 159 video vardı bugün baktığımda ise 113 videoya düşmüş, ve kullanılamayan videolar gizlendi yazısı var en üstte. Yaklaşık 46 videoyu bir gün içinde üreticilerin kaldıracağını sanmıyorum zaten çoğu farklı farklı üreticilerdi. Bu sorunun nedenini ve çözümünü bilen var mı?
Oynatma listenizdeki videolar telifli şarkılar içeriyor muydu?

Kaldırmış olamazlar mı? 🤔
49 video eksildiyse yaklaşık 30'u farklı üreticiydi ve çoğu birkaç aylık videoydu. Hepsinin aynı gün kaldırmış olabileceği olasılığı düşük geliyor.

%90'ı telifli oluyor hocam bence ondandır.
Yani bu durumda çözümü var mıdır bilemedim🤔

Kullandığım VPN sorun çıkarınca fark ettim, oynatma listesi oluştururken VPN kapalıysa ve ertesi gün açtığımda VPN açıksa büyük ihtimal ondandır bazı içerikler başka ülkelerde açılmıyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı