YouTube Oyun Kanalı Açmak

Bu tür şeyleri pek anlamam 16 yaşındayım 1.5 yıla 18 olacağım elbette para kazanmayı düşünüyorum o kadar gelişebilir miyim bilmiyorum ama bakalım aile üzerinden vb olmuyor mu?
Aile üzerinden oluyor. Şahıs şirketi annenin veya babanın üzerine olur sen de YouTube işini yaparsın. Fakat devlet memuru olmamaları lazım. Devlet memuru başka bir ticari faaliyetten gelir elde edemez, şirket kuramaz.​

Ben girdiğim her ortamda dikkat çekip, insanların ilgisini üzerimde toplayabilirim demiyorsan bu sevdadan vazgeç. Youtube 10-20 izlenmeyi geçemeyen oyuncularla, Twitch de anlık 5 izlenmeyi geçemeyen yayıncılarla dolu. Bu mecralarda çeşmenin başını zamanında tutan tutmuş. Onların arasından sıyrılabilmek için ilk cümlede saydığım özelliklere sahip olman lazım.

aile üzerinden oluyor. Şahıs şirketi annenin veya babanın üzerine olur sen de YouTube işini yaparsın. Fakat devlet memuru olmamaları lazım. Devlet memuru başka bir ticari faaliyetten gelir elde edemez, şirket kuramaz.​

Anladım sağ olun 18 yaşına kadar ertelerim para konusunu sorun yok o konuda.

Ben girdiğim her ortamda dikkat çekip, insanların ilgisini üzerimde toplayabilirim demiyorsan bu sevdadan vazgeç. YouTube 10-20 izlenmeyi geçemeyen oyuncularla, Twitch de anlık 5 izlenmeyi geçemeyen yayıncılarla dolu. Bu mecralarda çeşmenin başını zamanında tutan tutmuş. Onların arasından sıyrılabilmek için ilk cümlede saydığım özelliklere sahip olman lazım.

Elimden geleni yapacağım bilemiyorum şu an öyle bir ayrımdayımki 11.sınıfım odaklanıp üniversite için çalışmalıyım YouTube ile mi uğraşsam yoksa müziğemi açılsam bilemiyorum ama sanırım YouTube rafa kalkacak gibi düşüneceğim.

Geri
Yukarı