Youtube oyun kanalı için isim önerisi

Sütlü Ekmek

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Ben bir youtube kanalı açmayı düşünüyorum. Bu kanal oyun ile olacak oyunlarım Dirt rally complete, CS:GO, minecraft, zula, battlefeild 1, 3, 4 ve Need For Speed var. Sizce kimsede bulunmayan kolay ve ilgi çekici bir kanal ismi söyler misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır kanal açacak kişilerin ortak sorunudur ve kimse aradığını bulamamıştır :) Doğru olan kendi bulduğun ve yakıştırdığındır. Mesela yukarıdaki arkadaşın cevabının seni tatmin etmediğini hepimiz biliriz ha ;) Örneğin izlediğin dizilerden, beğendiğin sözlerden, yabancı kelimeler, şehirler ve daha fazlasından özenebilirsin. Şu ''... Oyunda' kelimesi artık eskimedi mi sence de? Kendine özgü birşeyler bulmalısın.

Aynısını bende düşünüyorum :D bu arada geforce experience yeterli olur mu kayıt için ? Sanki yeterli.
Bu arada kanalları atıp birbirimize destek olabiliriz :) yarın Resident Evil 7 demo çıkacak PC için biliyorsunuz ve ben de onunla ilk videomu atmayi dusunuyorum.

Sent from my LG-K430 using Technopat Sosyal mobile app

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı