YouTube para kazanma açma

fortBoys

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar hazır yaz tatili geldi bende YouTube'ya video çekmeye başladım ama para kazanmak istemiyorum video yüklemeye başlayınca para kazanma otomatik açılıyor mu eğer açılıyorsa direk kapatmak isityorum çünkü para kazanma açılınca kazandığım para ödeyeceğim verginin %10'unu bile karşılamaz bu sorun hakkında gerçekten korkuyorum otomatik açılmıyor değil mi para kazanma.

Hayır açılması için bazı şartları karşılamanız gerekiyor ondan sonra manuel olarak devreye alıyorsunuz. Vergi kazandığınız paraya göre olur karşılamama gibi bir durum olmaz reklamları açıp paranızı çekmez iseniz de vergi istenemez sizden.

Arkadaşlar hazır yaz tatili geldi bende YouTube'ya video çekmeye başladım ama para kazanmak istemiyorum video yüklemeye başlayınca para kazanma otomatik açılıyor mu eğer açılıyorsa direk kapatmak isityorum çünkü para kazanma açılınca kazandığım para ödeyeceğim verginin %10'unu bile karşılamaz bu sorun hakkında gerçekten korkuyorum otomatik açılmıyor değil mi para kazanma.
Hiç açmayabilirsin de.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    91,6 KB · Görüntüleme: 89
Gerekli şartları sağlasanız bile siz işlemleri başlatmadan açılmıyor, ayrıca Google AdSense ile evinize PIN doğrulama işlemi vs. var ben 6 ay uğraşmıştım bununla. Yani korkmayın siz istesenizde zaten para kazanmayı aktif etmek için bayağı bir uğraşmanız gerekecektir.

Korktuğum şeyde bu işte bir video saçma sapan bir şekilde tutar yüz binlerce izlenir ondan izlensin mutlu olurum ama para kazanmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı