Youtube Para Kazanma İnceleniyor Sorunu

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Youtube kanalım var belgeseller ve nostaljik videolar paylaşıyorum. Kanalım yanlışım yoksa Ekim 2018'den itibaren 1.000 aboneyi ve 4.000 saat izlenmeyi geçti. 2018 Kasım ayında para kazanma özelliğini aktifleştirmek için istek gönderdim ve 2018 Kasım ayından beri kanalım sürekli inceleniyor durumunda kalmış durumda. 2018 Kasım ayında kanalım 1200 aboneyi geçmişti ve 4.000 saatin onlarca katı olmuştu 100.000 saat üzeriydi.

Bu sorunu nasıl çözebilirim? Nereye mail atabilirim? 2 3 ay beklenilebilir fakat benim sorunum 6 aydır devam ediyor.

Yaptıklarım;
- Para kazanma sayfasında en altta "yardım" butonuna tıklayıp ekran görüntüsü ile birlikte geri bildirim gönderdim.

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim, iyi günler.

9 Nisan 2019 itibari ile son durum;

384252

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube para konusunda küçük kanallara destek vermemeye başladı. Çoğunlukla Enes Batur vs. Google'nin cebini dolduracak kanallara destek veriyor. Sanırsam kasıtlı yapılıyor. Belki paylaştığınız şeylerde telif hakkı olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı