Youtube partner bulma

Dragonxings

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, size Youtube ile ilgili bir konu hakkında danışacağım, öncelikle benim çok sayıda bir abonem var, para kazanmak istiyorum fakat partner nedir ? Ve nasıl bulabilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Partner, Youtube'da kazandığın parayı sana ulaştıran kuruluştur. Kazancının belli bi miktarını komisyon olarak alır ( %30 genelde ) ve geri kalan parayı belli zamanlarda banka hesabına veya Paypal heabına aktarır. Tavsiyem "Quiz Group" ya da "Freedom" ikisi de güvenilir ve kolayca ortaklığını kabul ederler.
Quiz Group'a girabilmek için en az 30 abonen olması gerekir ve son bir ay içinde 1000 görüntülenmen olması gerekir, aldığı komisyon %30.
Freedom'un herhangi bir şartı yok fakat aldığı komisyon %40. Kanalın büyüdüğünde Freedom'dan komisyonu azaltmalarını isteyebilirsin, ayrıca Freedom'un forum sitesinde yararlı paylaşımlarda bulunursan da komisyonu azaltabilirsin.
İki partner de telif hakkı olmayan ücretsiz müzikler sunuyor, bunları videolarında kullanabilirsin.

İnternet sitelerinden mail adreslerini öğrenebilirsin ve Gmail, Outlook vb. yardımlarıyla mail atablirsin.
Home | Mediakraft Networks Buldum internet adreslerini, ardından ne yapmam gerekiyor?Ayrıca önerir misiniz bu tipleri yani bu partnerlik olayı dediğimiz şey sayesinde reklam mı veriyoruz ve kabul etme olasıkları ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
MediaKraft'ı seçtiysen bildiğin gibi Türkiye'de Oha Diyorum, YapYap gibi kanalların partneri. Yani Türkiye'ye başvuru yapmalısın. Kabul etmeleri için şartları neler bilmiyorum. Detaylı bilgiyi @tnadrk vermiş. Önerilerime gelirsek, Buzz My Videos (Hayrettin'in partneri), Machinima (Orkun'un partneri) ve FullScreen ile çalışabilirsin.

ModaSkyı kullanıyorum. YouTube kullanıcıları oraya videolarını ekleyebiliyor. Oradan Reklam veya Sponsor olmak isteyenler size ulaşıyor. Abone ve görüntüleme sayısını artırıyor gelen trafikden

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı