YouTube Premium aile üyelerinde gözükmüyor

eax

Hectopat
Makaleler
4
Bugün YouTube Premium aile üyeliği aldım. Kardeşlerimi ve televizyondaki Google hesabını davet ettim. Herkes onayladı fakat Premium özellikleri sadece benim hesabıma tanımlandı. Diğer hesaplarda reklam çıkıyor ve yukarda YouTube yazıyor. Nasıl düzeltebilirim?

İlginç yani davet ettiğim 5 kişi şuan sorunsuz kullanıyor. Aile almadan önce bireysel üyelik var mıydı? Ne zamandır böyle sorun veriyor?
Bireysel üyeliğim vardı fakat bitmişti. Bende bireysel üyeliğimi yenilemek yerine aile paketine geçtim. Bugün yükselttim paketi ve saatlerdir çözmeye çalışıyorum.

Ben direk aile paketi aldım 3 kişiyi ekledim sorunsuz çalışıyor fakat bugün birini daha ekledim sorunsuz onaylandı lakin reklamlar gelmeye devam ediyor.

Bireysel üyeliğim vardı fakat bitmişti. Bende bireysel üyeliğimi yenilemek yerine aile paketine geçtim. Bugün yükselttim paketi ve saatlerdir çözmeye çalışıyorum.
Yukarıdaki linke tekrar tıklayıp soldaki menüyü açarak aile üyelini silin hocam. Sonra tekrar oluşturun sorun çözülür büyük ihtimal.

Geri
Yukarı