YouTube Premium fazladan ücret nasıl geri alınır?

Anko34

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bundan 3-4 ay önce Gmail hesabıma 1 aylık ücretsiz YouTube Premium aldım. Para istemiyordu sadece kart bilgisi istiyordu. 1 ay bitti otomatik iptal oldu ödeme alınmadı diye bende reklamlardan cok rahatsız olmadığım için 19 TL ödemeyeyim dedim. Daha sonra kardeşim, küçük kuzenlerim YouTube Premium deneme için benden kartımı istediler sadece 1 ay kullanacaklardı fakat bu ay sonu hiçbiri Premium'u yenilememesine rağmen hesabımdan 5x19 TL para çekmiş YouTube? Tek tek kuzenlerimin hesabına girdim hepsi iptal etmişler zaten Premium devam etmesin diye? Sorum şu ben bu parayı geri alabilir miyim kiminle iletişime geçmem gerekli? Yoksa bunun üstüne bir bardak soğuk su mu içmeliyim? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı kart numarasından olduğu için tek kişinin farklı hesaplarla premium hesap kullandığını düşünerek bu ücretlendirme yapılmıştır. YouTube destek ile iletişime geçin. Belki birşeyler çıkabilir.

Youtube da olaylar nasıl yürür bilemem ama şunu yazayım ; Papara kartım ile telefonumdan oyun içi içerik satın almıştım.Play store'a chromedan giriş yaptım ve oradan geri ödemeyi istedim. 2 veya 3 gün içerisinde geri ödeme aldım.

Geri
Yukarı