YouTube Premium ile bilgisayardan video indirme

Eren.exe

Hectopat
Merhabalar. YouTube Premium özelliğini kullanarak videoyu indirmek istiyorum. Ancak bu işlemi bilgisayarda yapmam gerekiyor. Bilgisayarda indir seçeneğini bulamadım ne yapmalıyım?

Video açıklamasının üstünde indir butonu olması gerekiyor.
Edit: Galiba şu an deneme aşamasında katılıp deneyebiliyorsun herkese açılmamış bilgisayardan indirme

Youtube Premium ile dosya olarak indiremezsiniz. İndirilenler kısmından videoları oynatabilirsiniz sadece.
Dosya olarak indirmenin yöntemleri var ama bu forumda anlatmak yasak olduğu için yazamıyorum.

Youtube Premium ile indirmek için videonun sağ alt kısmındaki indir tuşuna basın:

Screenshot from 2021-10-10 14-14-47.png

İndikten sonra indirilenler bölümünden internet olmadan izleyebilirsiniz:

Screenshot from 2021-10-10 14-15-54.png

Youtube Premium ile dosya olarak indiremezsiniz. İndirilenler kısmından videoları oynatabilirsiniz sadece.
Dosya olarak indirmenin yöntemleri var ama bu forumda anlatmak yasak olduğu için yazamıyorum.

Youtube Premium ile indirmek için videonun sağ alt kısmındaki indir tuşuna basın:

Eki Görüntüle 1185723

Eki Görüntüle 1185722
Evet hocam bende yeni farkettim dosya olarak iniyor sanmıştım. :( Ancak bende orada indir yazısı yok onu anlamadım.

Eki Görüntüle 1185723

Eki Görüntüle 1185722
Bende niye yok acaba bu indir kısmı :( Preimum üyesiyim aslında ama uygulamasını mı indirmek gerkiyo pc'ye ?

Yeni konular

Geri
Yukarı