Youtube Premium olan hesaba ulaşamamak

NewOrder

Kilopat
Daha fazla  
2-3 aydır YouTube Premium'a sahibim ancak bu geçen ay ki telefonumun bozulması nedeniyle YouTube Premium'u kullandığım hesabımı kaybettim ve Premium'u kullandığım hesabıma ulaşamıyorum. Google ve YouTube desteğe mesaj atmama rağmen olumlu bir geri dönüş alamadım. Dünden itibaren YouTube'a kayıtlı kartımı yurtdışı kullanımına kapattım ancak bu şekilde YouTube Premium'un benden para almamasını sağlayabildim ve şu an YouTube'a girdiğimde "Premiumunuz bitmiştir ödeme yöntemini güncelleyeniz" diye mesaj aldım ve istemiyorum seçeneğini işaretledim. Sorum şu arkadaşlar:
Kartımı yurtdışı kullanımına geri açarsam YouTube benden yine otomatik ödeme alır mı yoksa istemiyorum seçeneğini işaretlediğim için benim kendi iznimle ödeme yapmadığım sürece iptal olarak kalır mı hesabım?

Şimdi bildiğim kadaraıyla o kartından para çekemediği için tekrar denemiyecektir ancak sen hesaba girip tekrar dene dersen tekrar o karttan çekmeye çalışır.
Böyle platformlarda önceden bu sorunu yaşadım bi kartımda bakiye bitti ve tekrar para yüklememe rağmen otamatik çekmedi bir kaç gün,ancak ben giripte onaylayınca çekmeye devam etti.

Şimdi bildiğim kadaraıyla o kartından para çekemediği için tekrar denemiyecektir ancak sen hesaba girip tekrar dene dersen tekrar o karttan çekmeye çalışır.
Böyle platformlarda önceden bu sorunu yaşadım bi kartımda bakiye bitti ve tekrar para yüklememe rağmen otamatik çekmedi bir kaç gün,ancak ben giripte onaylayınca çekmeye devam etti.
Anladığım kadarıyla ben ödemeyi onaylamadığım sürece kartımdan artık otomatik para çekmeyecek.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı