YouTube Premium

Samet.Çınar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Edirne
YouTube Premium'un Video Hizmetinde Avantajları:

• Sevdiğiniz videoları reklamsız olarak izleyin.
  • Başka bir uygulamayı açtığınızda bile videolar arka planda oynatılsın.
  • Mobil veriniz sınırlı olduğunda veya internet bağlantınız olmadığında izlemek için videoları indirin.
  • Günümüzün en başarılı isimlerinin orijinal dizi ve filmlerini keşfedin.
YouTube Premium'un Music Hizmetinde Avantajları:

• YouTube'dan yeni bir müzik akışı hizmeti.
  • Tüm müziklerinizi reklamsız olarak dinleyin.
  • Ekranınız kilitliyken veya diğer uygulamaları kullanırken müzik keyfiniz bölünmesin.
  • İnternete bağlı değilken dinlemek için en sevdiğiniz içerikleri indirin.
Aylık 11,99$ gibi bir fiyatı olan YouTube Premium'un henüz Türkiye için bir fiyatı yok ve gelecekte Türkiye'ye özel bir fiyat belirlenir mi bilmiyorum. Spotify'ın ABD'de 10$, Türkiye'de 13,99₺ gibi uygun bir fiyat ile ABD'ye göre 4 kat daha ucuz olması gibi ülkelerin alım gücüne göre belirlense çok güzel olurdu.

YouTube Premium'da ki arka planda oynatma özelliği hariç diğer tüm özellikleri mantıklı buluyorum. Arka planda video oynatma özelliği her kullanıcıya verilmesi gereken bir özelliktir bence, şuan ki durumda YouTube Premium kullanmayanlar ama reklamlar sayesinde YouTube'un gelir elde etmesini sağlayanlar hiçbir şeymiş gibi duruyor.

Henüz Türkiye'de kullanılamıyor.

Söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama Youtube Premium'u apk olarak kullanıyorum. Teması siyah. Videoları arka planda oynatabiliyorum. Reklam yok.

Söylemem ne kadar doğru bilmiyorum ama Youtube Premium'u apk olarak kullanıyorum. Teması siyah. Videoları arka planda oynatabiliyorum. Reklam yok.
Şuan yeni bir hizmet olduğu için APK'sının çalışması normaldir gelecekte banlayacaklarını düşünüyorum Spotify'ın birkaç ay önce yaptığı gibi. Korsan APK uygulaması kullandığını tespit eden Spotify hesaplarını eposta ile bir daha yapmaması ve yaparsa hesaplarını banlayacakları yönünde uyarmıştı. Google nasıl bir politika izler bu konuda bilmem ama önlem alırlar. En azından onlar önlem alana kadar bende kullanabilirim bir süreliğine Tik Tok reklamlarını görmeden kullanırım.

Şuan yeni bir hizmet olduğu için APK'sının çalışması normaldir gelecekte banlayacaklarını düşünüyorum Spotify'ın birkaç ay önce yaptığı gibi. Korsan APK uygulaması kullandığını tespit eden Spotify hesaplarını eposta ile bir daha yapmaması ve yaparsa hesaplarını banlayacakları yönünde uyarmıştı. Google nasıl bir politika izler bu konuda bilmem ama önlem alırlar. En azından onlar önlem alana kadar bende kullanabilirim bir süreliğine Tik Tok reklamlarını görmeden kullanırım.

5 aydır kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşatmadı. Hatta arkadaşlarıma da indirdim. Çok teşekkür ettiler gerçekten işe yarıyor. Google müdahale edene kadar kullanacağım. Her şeyi premium alamam maalesef.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı