YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı

Hizmet mi? Hizmet nerede ben 58 lirayı ne için vereyim durduk yere?

Alıntı =

YouTube Premium üyeliğiyle YouTube'da videoları reklamsız izleyebilirsiniz. Ayrıca videoları çevrimdışı izlemek için indirebilir ve diğer uygulamaları kullanırken arka planda oynatabilirsiniz.

YouTube Music Premium, YouTube Premium üyeliğinize dâhildir. YouTube Music uygulamasını indirerek 100 milyonu aşkın şarkıyı reklamsız, çevrimdışı ve ekranınız kilitliyken çalabilirsiniz.

YouTube Kids uygulamasında da reklamsız video izleyebilirsiniz.

Alıntı =

YouTube Premium üyeliğiyle YouTube'da videoları reklamsız izleyebilirsiniz. Ayrıca videoları çevrimdışı izlemek için indirebilir ve diğer uygulamaları kullanırken arka planda oynatabilirsiniz.

YouTube Music Premium, YouTube Premium üyeliğinize dâhildir. YouTube Music uygulamasını indirerek 100 milyonu aşkın şarkıyı reklamsız, çevrimdışı ve ekranınız kilitliyken çalabilirsiniz.

YouTube Kids uygulamasında da reklamsız video izleyebilirsiniz.
Ben bu boş şeyleri kullanmıyorum ki niye para vereyim hala somut bir yanıt alamadım. Arkada müzik çalacak diye 58 lira vermek çok komik.

Ben çok mu destekliyorum sanki, bana ne elin ABD'li şirketinin peşine düştüğü ücretten. Bende senin gibi düşünüyorum = Çok yaşa AdBlock!
Bunların zamanında zengin ettiği hala daha ettiği ergen kitlenin parasını çıkarmaya çalışıyorlar ama kusura bakma Youtube bey benden sana 5 kuruş çıkmaz istesen bedava yap yine kapatmam o adblock'ı.

Youtube Music falan kullandığım yoktu. Sırf kırk yılda bi' dışarı çıkıyorum video indirip izleyeyim diye, bir de telefon/tabletten izlerken reklam olmasın diye kullanıyordum. Bu fiyatlardan sonra yıllık hesaba vurursak çok iyi para.

Youtube zam, gamepass zam, sigara zam, netflix zam. Sigara içip bu uygulamları kullanan emeklinin vay haline. Çıktı işte 5000 TL.

Para verip NordVPN reklamı izlemeye devam.

1698874030854.png
1698874346629.png

Geri
Yukarı