YouTube, reklam engelleciyi kullananların görüntü kalitesini düşürme kararı aldı

Saçma bir şekilde bir düzeliyor ublock bir bozuluyor bende.

Edge de aynı ayarlarla çok güzel engelliyor ama chrome da yok olmuyor :)

Ben YT Premium üyesi oldum. 8 yıllık televizyonun reklam açamayıp televizyonu dondurması, YT Music geçmeye karar vermem gibi etkenlerle üye oldum ve Spotify'dan daha avantajlı.

Sopa gösterip zorla para isteyenlerin kurbanı olmuşsun.
Babam izin verse TV Stick alacaktım. Bilmem ne gerek yokmuş. Ben de çare olarak YT Premium kullanmaya başladım. Ama benim için iyi oldu. Hem telefon, hem televizyon, hem bilgisayardan reklamsız YT izliyorum. YT Music de yanında bedava geliyor. Spotify bırakıp geçtim.
Edit: Reklamsızı duyunca şimdi şifreni ver de biz de izleyelim demeye başladı. :D

Babam izin verse TV Stick alacaktım. Bilmem ne gerek yokmuş. Ben de çare olarak YT Premium kullanmaya başladım. Ama benim için iyi oldu. Hem telefon, hem televizyon, hem bilgisayardan reklamsız YT izliyorum. YT Music de yanında bedava geliyor. Spotify bırakıp geçtim.
Bedavaya geldi değil onun parasını da tahsil ediyor zaten 😅

Görüntü kalitesini düşürdüğünü nerden anlıyoruz? Adblock var, video açılışlarında 1-2sn reklam açar gibi yapıp geçiyor otomatik, görüntüde 1080P olarak gözüküyor. Ama 720 yapıyorum bir fark olmuyor. Acaba bu şekilde herhangi bir şekilde göstermeden belli etmeden mi düşürüyor kaliteyi?

Yeni konular

Geri
Yukarı