YouTube reklam engelleyici açık olursa 3 video sonrası video oynatma özelliğini kısıtlıyor

Kullandığınız için de bu biraz savunma pisikolojisine girmiş olabilirsiniz. Haklısınız.

Ben satın aldıktan sonra kendimi enayi hissetmiyorum açıkçası 2 ekmek paramı verdim sadece (Tosla ile 15TL) ayrıca kullanmadığım şeyide öyle savunmam bir test etmek gerekli.

Ben satın aldıktan sonra kendimi enayi hissetmiyorum açıkçası 2 ekmek paramı verdim sadece (Tosla ile 15TL) ayrıca kullanmadığım şeyide öyle savunmam bir test etmek gerekli.

Bana sorarsan, 7 ay kullandım hocam. Bunu Televizyonum için almıştım. Zırt pırt reklam çıkmasın diye.

Hatta parsı ucuz diye otomatik talimata verdim unutuluyor zaten. Pahalı olsa direkt ay ay öderdim.

Artık alışmışsın ki televizyonda reklam çıkmamasını. Şimdi olmayınca bir garipsiyorsun.

Hesapları banlayana kadar devam. :D

Bana sorarsan, 7 ay kullandım hocam. Bunu televizyonum için almıştım. Zırt pırt reklam çıkmasın diye.

Hatta parsı ucuz diye otomatik talimata verdim unutuluyor zaten. Pahalı olsa direkt ay ay öderdim.

Artık alışmışsın ki televizyonda reklam çıkmamasını. Şimdi olmayınca bir garipsiyorsun.

Hesapları banlayana kadar devam. :D

TV de nasıl engelliyorsunuz?

Öğrenci planındaysanız ve Papara kullanıyorsanız şu anki koşullarda zaten bedavaya geliyor neredeyse. Hiç başka bir uğraşa gerek yok açıkçası. :D

Şundan engelliyorsunuz sandım kusura bakmayın.

Televizyonu biraz daha çok kullandığım için, onda açık reklamlar. Aynı şey telefon için de geçerli.

Ama bilgisyarda genel olarak her sitenin reklamları kapalı. Tilt etmesinler ya da saçma saçma yeni sekme açtırmasınlar diye. Biraz onlar da ityor bizi kullanmaya.

Geri
Yukarı