YouTube Reklam Engelleyici

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba. YouTube reklam engelleyici kullanıyorum fakat reklam yerlerini önceden hiç göstermezken artık oraya gelince takılma oluyor, reklamı açıyormuş gibi yapıp videoya tekrar dönüyor. Video izlerken hiçbir şekilde reklama takılmayan eklenti var mı acaba? Chrome için soruyorum.

Ben de onu kullanıyordum. Premium kullanıyorum uzun süredir fakat baya etkiliydi. Sadece YouTube değil diğer sitelerde de işe yarıyordu.
Ben de 3-5 gündür ücretsiz YT Premium'u denemeye başladım lakin öncesinde sorunsuz kullanıyordum.

YouTube Premium kullanıyorum fakat o bile yetmiyor artık sponsorlu videoları, abonelik hatırlatma bölümlerini vs. atlamak için bunu kullanıyorum, kendisinden çok memnunum. Tabii ki kullananların etiketlemeleri ile yürüyor sistem.

ublock origin'i uzantı olarak ekledim ancak youtube videosunda karşıma reklamçıktı. Yapmam gereken ikinci bir adım mı var?
Ublock ayarlarından filtreleri güncelle ve filtre önbelleğini temizle. Tarayıcı önbelleğini temizle.

ublock origin'i uzantı olarak ekledim ancak youtube videosunda karşıma reklamçıktı. Yapmam gereken ikinci bir adım mı var?
Ekstra ayar yapmadım ama şimdiye kadar hiç reklamla karşılaşmadım. Çerezlerden dolayı olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı