YouTube reklam geçme tuşu kaldırıldı mı?

Hocam Jailbreak'siz indirilebiliyor 13 Pro Max'im var fakat indirmemiştim. Altstore falan lazım ama uğraştırıcı yani. Jailbreak iPhone 6 gibi eskimiş telefonlara önerilir.
Bu arada AltStore'da en çok kullanılan uygulamalar genelde UTM, Yuzu, Dolphin ve Youtube++ oluyor sanırsam. Jailbreak yapınca bunları kullanabilirsin. Ayrıca 3. parti yazılım desteği gibi bir haber vardı sanırsam jailbreak olmadan. Şu an adını hatırlamıyorum ama vardı sanki.

2021 Kasım'da aldım hocam bu sene 8 ve X serisi bitti bence en az 1-2 senesi var

Zaten dediğiniz gibi 2 yılı var gereksiz JB yapmak o telefona. Önerim Altstore indirmek PC'nizden iTunes aracılığıyla. 30 lira için her şey yapılır bence :D

Bu arada AltStore'da en çok kullanılan uygulamalar genelde UTM, Yuzu, Dolphin ve YouTube++ oluyor sanırsam. Jailbreak yapınca bunları kullanabilirsin. Ayrıca 3. parti yazılım desteği gibi bir haber vardı sanırsam Jailbreak olmadan. Şu an adını hatırlamıyorum ama vardı sanki.

Yuzu yok hocam ya :( NDS ve PSP oyunları falan oynanabiliyor ancak IPhone'da. Yuzu gelince yüzler tekrar güler belki fakat App Store bu konuda çok katı.

Zaten dediğiniz gibi 2 yılı var gereksiz JB yapmak o telefona. Önerim Altstore indirmek PC'nizden iTunes aracılığıyla. 30 lira için her şey yapılır bence :D

Yuzu yok hocam ya :( NDS ve PSP oyunları falan oynanabiliyor ancak IPhone'da. Yuzu gelince yüzler tekrar güler belki fakat App Store bu konuda çok katı.
Sırf bu yüzden S7 FE almıştım IPad 9 yerine. İyi ki de öyle yapmışım diyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı