YouTube shorts bonusu aldım

Poppy Playtime

Femtopat
Yer
New York
Merhaba arkadaşlar. Ben kanalımda az önce bir YouTube shorts bonusu aldım. 182 dolar değerinde bir bonus. Bu AdSense'den para çekmek için de adresinize pin kodu gönderilmeli. İlk önce kimlik bilgilerinizi yazıyorsunuz ve bonusu AdSense'ye gönderiyor. Ama PIN'i yazmadan parayı oradan çekemiyorsunuz. Ki bu bonusun gönderilmesi de 2 ila 4 hafta sürüyormuş. Benim bonusun süresi ise 25 Ağustos'da doluyor. O para şu anda AdSense hesabımda. Sadece parayı çekmek için adresime gönderilecek pin kodunu bekliyorum. Malum ki 25 Ağustos'dan daha sonra gelecek benim pın kodum. Acaba o zaman paramı çekebilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vergisi var ve kolayca ödeyemiyorsun. İstediğin zaman çekebilirsin Adsense'ten.
Sosyal medya vergisi %15 + her ay bağkur ödemesi gerektiriyor.
Şirket açmak da ayrı bir vergi ve yüzde olarak daha fazla ödeniyor.

Bu arada kaç izlemeden o kadar bonus aldınız?

Merhaba arkadaşlar. Ben kanalımda az önce bir YouTube shorts bonusu aldım. 182 dolar değerinde bir bonus. Bu AdSense'den para çekmek için de adresinize pin kodu gönderilmeli. İlk önce kimlik bilgilerinizi yazıyorsunuz ve bonusu AdSense'ye gönderiyor. Ama pın'i yazmadan parayı oradan çekemiyorsunuz. Ki bu bonusun gönderilmesi de 2 ila 4 hafta sürüyormuş. Benim bonusun süresi ise 25 Ağustos'da doluyor. O para şu anda AdSense hesabımda. Sadece parayı çekmek için adresime gönderilecek pin kodunu bekliyorum. Malum ki 25 Ağustos'dan daha sonra gelecek benim pın kodum. Acaba o zaman paramı çekebilir miyim? Teşekkürler.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Zahmet olmazsa kanalınızın adını yazar mısınız? Bir de normal videolar gibi belli bir abone veya izlenmeyi geçince mi bu bonus geliyor yoksa shorts videosuna mı bağlı?

Vergisi var ve kolayca ödeyemiyorsun. İstediğin zaman çekebilirsin Adsense'ten.
Sosyal medya vergisi %15 + her ay bağkur ödemesi gerektiriyor.
Şirket açmak da ayrı bir vergi ve yüzde olarak daha fazla ödeniyor.

Bu arada kaç izlemeden o kadar bonus aldınız?
15 milyon izlenmeden ve Türkiyede yaşamıyorum efenim işlemlerin devlet kısmıyla ilgilenirim teşekkürler.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Zahmet olmazsa kanalınızın adını yazar mısınız? Bir de normal videolar gibi belli bir abone veya izlenmeyi geçince mi bu bonus geliyor yoksa shorts videosuna mı bağlı?
Çok teşekkürler. Abone sınırlaması yok. Sadece 1 ay boyunca Shorts videolarınız eğer çok iyi bir performans göstermişse gelecek ay bonus alma şansınız çok yüksek. Ama olay biraz da şansa bağlı, mesela 600 milyon Shorts izlenmesi olup bonus almayanlar var ama ben 15 milyon izlenmeye 182 dolar aldım. Kanalımın ismi : Poppy Playtime Plus. O zaman bu oyun trenddi diye başlamıştım para kazanabileceğimi düşünmüyordum. Sadece 3-4K izlenirim diye şakaya açmıştım ama 182 dolar para kazandım. Dünyada ne olacağı bilinmeyen iki şey vardır : Evren ve YouTube. Hayat garip.

Merhaba arkadaşlar. Ben kanalımda az önce bir YouTube shorts bonusu aldım. 182 dolar değerinde bir bonus. Bu AdSense'den para çekmek için de adresinize pin kodu gönderilmeli. İlk önce kimlik bilgilerinizi yazıyorsunuz ve bonusu AdSense'ye gönderiyor. Ama pın'i yazmadan parayı oradan çekemiyorsunuz. Ki bu bonusun gönderilmesi de 2 ila 4 hafta sürüyormuş. Benim bonusun süresi ise 25 Ağustos'da doluyor. O para şu anda AdSense hesabımda. Sadece parayı çekmek için adresime gönderilecek pin kodunu bekliyorum. Malum ki 25 Ağustos'dan daha sonra gelecek benim pın kodum. Acaba o zaman paramı çekebilir miyim? Teşekkürler.

Sizin adınıza sevindim. Güle güle kullanın.

Merhaba arkadaşlar. Ben kanalımda az önce bir YouTube shorts bonusu aldım. 182 dolar değerinde bir bonus. Bu AdSense'den para çekmek için de adresinize pin kodu gönderilmeli. İlk önce kimlik bilgilerinizi yazıyorsunuz ve bonusu AdSense'ye gönderiyor. Ama PIN'i yazmadan parayı oradan çekemiyorsunuz. Ki bu bonusun gönderilmesi de 2 ila 4 hafta sürüyormuş. Benim bonusun süresi ise 25 Ağustos'da doluyor. O para şu anda AdSense hesabımda. Sadece parayı çekmek için adresime gönderilecek pin kodunu bekliyorum. Malum ki 25 Ağustos'dan daha sonra gelecek benim pın kodum. Acaba o zaman paramı çekebilir miyim? Teşekkürler.
kral sanırsam haziran bonusu aldın haberi nereden aldın ve ayın kaçında aldın bende ağustos 12 milyon izlendim şuan eylülün 8 i haber ne zaman gelir?

Vergisi var bunun ödeyeceksiniz güle güle para harcayın ne diyelim 182 dolar bu devirde zenginlik.

hocam sorduğum soruyu cevaplayabilir misinz?

Geri
Yukarı