YouTube Shorts nasıl kapatılır?

Google Chrome web mağazasında şöyle bir uygulama var, bunda YouTube'un her şeyiyle oynayabiliyorsunuz, istemediğiniz yerleri kapatabiliyorsunuz komple. PC için geçerli bu ama.

1709890138757.png

Google Chrome web mağazasında şöyle bir uygulama var, bunda YouTube'un her şeyiyle oynayabiliyorsunuz, istemediğiniz yerleri kapatabiliyorsunuz komple. PC için geçerli bu ama.

Eki Görüntüle 2135529

PC için gerekli değil ama, şu YouTube neden bunu kapama ayarı yapmadığını anlamıyorum, zaten umursamayan kapamaz, resmen hastalık gibi bir şey oluyor bir aradan sonra kapanmasını akıl etmeleri çok zor muydu? Anlamıyorum.

PC için gerekli değil ama, şu YouTube neden bunu kapama ayarı yapmadığını anlamıyorum, zaten umursamayan kapamaz, resmen hastalık gibi bir şey oluyor bir aradan sonra kapanmasını akıl etmeleri çok zor muydu? Anlamıyorum.
Her platform için gerekli olan bir şey bu kapatma olayı, 30 saniyelik beyin öldüren short'ları her yerden kapatın, gerçekten zarar.

Dediğim gibi Chrome Web Store şuraya girin, Unhook YouTube yazın oradan indirin, YouTube'u istediğiniz gibi düzenleyin.

Hocam adam kaydırdıktan sonra bırakamıyor ki niye kapatsınlar kapatacağına 2 video daha fazla kaydırır adam ondanda para kazanıyor.

Web ve uygulama etkinliğini de kapatın YouTube'nin ayarlardan verilerini temizleyin olacak mı acaba ben direk geçmişi kapattım Shorts oynatılmıyor hatta şimdi farklı telefonda denedim oldu.

Bana gereken şey, normal uygulama da Shorts ikonunun direkt gitmesi. Başka türlü rahatlanmıyor.
Tamam, Hide Shorts ayarını açınca ikon gidiyor zaten, shorts rafını da kaldırabiliyorsun. Ben alttaki ikonu önceden kapatmıştım o yüzden alttaki menüde yok.

Shorts rafı kapalı değilken:
Screenshot_20240308-125501.png

Shorts rafı kapalıyken:
Screenshot_20240308-125515.png

Ayrıca normal youtube böyle, hem altta shorts ikonu var, hem reklam var hem de shorts rafı var. Revanced ile hepsi kapatılabiliyor.
Screenshot_20240308-125711.png

Tamam, hide Shorts ayarını açınca ikon gidiyor zaten, Shorts rafını da kaldırabiliyorsun. Ben alttaki ikonu önceden kapatmıştım o yüzden alttaki menüde yok.

Shorts rafı kapalı değilken:
Eki Görüntüle 2135540

Shorts rafı kapalıyken:
Eki Görüntüle 2135541

Ayrıca normal YouTube böyle, hem altta Shorts ikonu var, hem reklam var hem de Shorts rafı var. Revanced ile hepsi kapatılabiliyor.
Eki Görüntüle 2135542

Uygulamanın linkini verebilir misin hocam.

Geri
Yukarı