YouTube Shorts videoları az izleniyor

abdusum

Femtopat
Daha fazla  
Kanalımda bence iyi başlıklar ve açıklamalar kullanıyorum. Videolar da belli bir kaliteye geldi ama ilk Shorts'larım 2K izlenirken şimdilerde 20 izleniyor. (kanalım yabancılara İngilizce tarih anlatıyor) yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'nin algoritması bayağı saçma çalışıyor sana bir bilgi vereyim eğer YouTube'da yapılmamış bir şeyi ilk sen yaparsan çoğu kişinin ana sayfasına düşer hem abone hem izlenme kasarsın.

Kanalın adını ögrenebilir miyiz eksiklerr bakmak için
@ClassicTimeDiaries

Kanalı yolla da videolardaki eksiklere bakalım, vahiylemi gelecek bunlar bize?
@ClassicTimeDiaries

YouTube'nin algoritması bayağı saçma çalışıyor sana bir bilgi vereyim eğer YouTube'da yapılmamış bir şeyi ilk sen yaparsan çoğu kişinin ana sayfasına düşer hem abone hem izlenme kasarsın.

@Classictimediaries bu kanalda nasıl tutturabilirim aklıma yeni fikirler gelmiyor.

@abdusum

Kanalımda bence iyi başlıklar ve açıklamalar kullanıyorum. Videolar da belli bir kaliteye geldi ama ilk Shorts'larım 2K izlenirken şimdilerde 20 izleniyor. (kanalım yabancılara İngilizce tarih anlatıyor) yardım edebilir misiniz?

Bende de öyle oldu ben çok başarılı gidiyordum bir anda çöktüm.

Çözümü bulursanız bana da der misiniz?

Düzenli olarak video yollayın bir süre sonra başarı kendiliğinden gelecektir. Olmuyorsa oynatma listelerine tüm videoları koy farklı epostalardan 3 4 tane yeterli otomatik izleye tıkla tüm videoları beğen daha çok kişinin karşısına çıkacaktır(BRAmrMOX)kanalıma bak

Düzenli olarak video yollayın bir süre sonra başarı kendiliğinden gelecektir. Olmuyorsa oynatma listelerine tüm videoları koy farklı epostalardan 3 4 tane yeterli otomatik izleye tıkla tüm videoları beğen daha çok kişinin karşısına çıkacaktır(bramrmox)kanalıma bak.

Galiba seninki içerikteki rekabet nedeniyle izlenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı