YouTube'da shorts videoları çok izleniyor ama normal videolar az izleniyor

ronaldofanboy

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GeForce GTX 1050 Ti, Ryzen 5 Pro 4650g 8 GB RAM (single channel) 2400 Mhz, B450M Pro M2 Max 480 GB SSD
YouTube'da abone sayım 3K'yı geçti shorts videolar 15k 20k izlenirken normal videolarım 80 izlenmeyi geçmiyor. Sizce bundan nasıl kurtulurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ilgi çekici, insanların arayacağı videolar çekersen izlenmen artabilir. Bu arada Shorts daha fazla izleniyor çünkü insanlar 10 dakikalık bir video izlemektense 10 dakikaya 20 tane Shorts videosu sığdırmayı tercih ediyorlar, ben de dahil.

YouTube'da abone sayım 3K'yı geçti shorts videolar 15k 20k izlenirken normal videolarım 80 izlenmeyi geçmiyor. Sizce bundan nasıl kurtulurum?
Çünkü shorts içeriklerini kendin seçemezsin ama normal videoları insanlar seçiyor, o yüzden böyle olmuş olabilir.

Çünkü shorts içeriklerini kendin seçemezsin ama normal videoları insanlar seçiyor, o yüzden böyle olmuş olabilir.

Bende önerilenlere girmek istiyorum belki öyle artar ama giremiyorum.

Daha ilgi çekici, insanların arayacağı videolar çekersen izlenmen artabilir. Bu arada shorts daha fazla izleniyor çünkü insanlar 10 dakikalık bir video izlemektense 10 dakikaya 20 tane shorts videosu sığdırmayı tercih ediyorlar, ben de dahil.

Benim 4000 saati aşmam gerekiyor ama uzun videolar izlenmediği için aşamıyorum.

Geri
Yukarı