YouTube Shorts videolarım izlenmiyor

Edit yap bence, kimse şarkı dinlemek için Shorts videosu izlemez, edit videoların iyi gibi ama çok sarmıyor başları, bir de tabii ki mükemmel bir video 100 izlenirken saçma bir video 1000 izlenebiliyor, dediğim gibi kullanıcıları ilk saniyelerde videoda tutmaya çalışın aksi takdirde videodan çıkarlar ve video izlenmez, mesela bu mükemmel bir edit.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yorumun için teşekkür ederim. Peki sence bir yandan müzik paylaşıp diğer yandan konudan bağımsız dizi/film/oyun editi paylaşsam algoritma alt üst olur mu? Ona göre devam edeceğim.

Edit videolarında kullanıcaların ilgisini çekebilecek konseptler var çünkü dostum ayrıca her edit videosuda tutmuyor sadece bazıları tutuyor çok çok iyi bir video 1.000 izlenirken ortalama bir video 10.000 izlenebiliyor.

Bu tarz bir durumda düzenli aralıklarla video atarsan kanalın güzel bir yere gelecektir ama performansını daima arttırman gerekecek hep daha iyi editler yapman gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eğer müzikle ilgiliysen bu tarz bir diss videosuda yapabilirsin ya da başarı hikayeleride olabilir.
Aynı soruyu sana da sormak istiyorum. Konudan bağımsız şekilde başka türde edit paylaşsam sorun olur mu? Kanalım 3-4 yıldır müzik kanalı olarak etiketli.

@Efsane2512 @ekran cevaplarınız için teşekkür ederim. Yeni bir konu açacağım onlarla da ilgilenir misiniz?☺️

Yorumun için teşekkür ederim. Peki sence bir yandan müzik paylaşıp diğer yandan konudan bağımsız dizi/film/oyun editi paylaşsam algoritma alt üst olur mu? Ona göre devam edeceğim.

Aynı soruyu sana da sormak istiyorum. Konudan bağımsız şekilde başka türde edit paylaşsam sorun olur mu? Kanalım 3-4 yıldır müzik kanalı olarak etiketli.

Sorun olmaz ama farklı # açman lazım paylaşırken sıkıntı çıkacağını sanmıyorum ama farklı konsepte geçeceksen farklı kanal açmalısın bence.

@ValorantçıGENÇ @ekran cevaplarınız için teşekkür ederim. Yeni bir konu açacağım onlarla da ilgilenir misiniz?☺️
Etiketlerseniz yardımcı olurum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı