YouTube Shorts videolarını ileri-geri sarma

musaerencnr

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar arkadaşlar, daha önceden iOS kullanırken uygulama üzerinden YouTube shorts videolarıni ileri geri sarabiliyordum, kontrol edebiliyordum fakat şimdi Android'de bunu yapamıyorum sadece tarayıcıdan yapılabiliyor. Bunu rootla veya başka bir yöntemle programla nasıl gerceklestirebiliriz? Uzun süreli shorts videolarını kontrol etmek istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim...

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-04-27-20-37-36-111_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2023-04-27-20-37-36-111_com.microsoft.emmx.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 158
  • Screenshot_2023-04-27-20-36-43-973_com.vanced.android.youtube.jpg
    Screenshot_2023-04-27-20-36-43-973_com.vanced.android.youtube.jpg
    66,5 KB · Görüntüleme: 162
İyi de arkadaslar iPhone kullaniyorken YouTube uygulamasından shorts izlerken yapabiliyordum.Benim burda sormak istediğim bunun için özel bir uygulama,modül var mı ? Root ile vs. Çünkü teknik olarak yapılabilen, yapılan bir aksiyon...

İyi akşamlar arkadaşlar, daha önceden iOS kullanırken uygulama üzerinden YouTube Shorts videolarıni ileri geri sarabiliyordum, kontrol edebiliyordum fakat şimdi Android'de bunu yapamıyorum sadece tarayıcıdan yapılabiliyor. Bunu rootla veya başka bir yöntemle programla nasıl gerceklestirebiliriz? Uzun süreli shorts videolarını kontrol etmek istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim...

Android'de videoyu durduktan sonra altta kırmızı imleci gördükten sonra shorts videosunu ileri geri sarabilirsiniz. Maalesef başka çözüm yok bunun için. Yıllarca Android işletim sistemini kullandım ve bu özelliği görmedim.

İyi akşamlar arkadaşlar, daha önceden iOS kullanırken uygulama üzerinden YouTube Shorts videolarıni ileri geri sarabiliyordum, kontrol edebiliyordum fakat şimdi Android'de bunu yapamıyorum sadece tarayıcıdan yapılabiliyor. Bunu rootla veya başka bir yöntemle programla nasıl gerceklestirebiliriz? Uzun süreli Shorts videolarını kontrol etmek istiyorum. Yardimci olursanız sevinirim...

Hala yapılabiliyor ben sarabiliyorum Android'de.

Yeni konular

Geri
Yukarı