YouTube Shorts videolarının izlenmesi bir anda durdu

finduk28

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir ay önce bir YouTube kanalı açtım. Shorts mobil oyunlar hakkında videolar paylaşıyordum. İlk günler izlenmese de sonra izlenmeye başladı ve 100 aboneye ulaştım. Videolar 1K ve 5K arası izleniyordu, izlenmeyenlerde oluyordu ama 48 saatlik veride 5K 10k gözüküyordu. Bir anda kesildi izlenmeler, günde 10 video falan atıyorum etiketler ve diğer şeylere de özen gösteriyordum short video olsa dahi bazi yerlerde short videoların sayısı artı ondan diyor ama short videoları 10 20 saniye oluyor. Algoritma ne kadar çok video, o kadar iyi değil mi? Telif hakklı bir video bile yok acaba durup durken izlenmeleri niye kesti algoritma? Bilen biri varsa yardımcı olabilirse sevinirim, iyi günler.

Ne kadar çok video o kadar iyi diye bir şey yok 2 günde 1 video yeterli günde 10 video algoritmadan düşmene neden olabilir?

Normal videolarda dediğin doğru ama shorta 10 video atıyordum 2 3 tanesi algoritma yayınlıyordu benimkine benzer birçok kanalı izledim hiçbir sorun yaratmıyor onlarda.

Bende bu şekilde nasıl soru oluşturabilirim yeniyim de
Bir de soru:
Gameforce glass 6x120mm Rainbow kasaya NVIDIA GeForce GTX 1660 Super review +AMD Ryzen 5 5600X sığar mı?

6 daha i
Öyle bir şey var mı? Ben günde 4,5 video atıyordum şimdi sadece günde 1 kere saat 6 damı video atayım. Daha mı çok tutar
saat 6 bence daha çok tutar

Öyle bir şey var mı? Ben günde 4,5 video atıyordum şimdi sadece günde 1 kere saat 6 damı video atayım. Daha mı çok tutar
saat 6 bence daha çok tutar

Geri
Yukarı