YouTube Shorts'da cinsel içerik çıkıyor

Sanırım tek düzgün shorts algoritması bende var😃. Gayet zevkli ve güzel videolar sunuyor genelde bana.
Konuya gelince Google hesabı ayarlarında kişiselleştirilmiş reklam ve veri toplama olayını kapat. Belki sorunu bir nebze de olsun azaltır. Bir de YouTube ayarlarında konum değiştir.

Youtube'dan ulkeyi Amerika veya Ingiltere dili de Ingilizce yapin. Kaliteli seyler cikiyor. Olmadi VPN ile shorts izleyin. Ne varsa bizim Turkler'de var.

Yok yabancı çıkıyordu şimdi eskisi kadar çıkmıyor.
Bolgeye gore farklilik gosteriyor. Hic bir Amerikan'a bu pakistanli, asyali adamlarin igrenc otesi videolari onerilmez. Ulkemizde yabanci uyruklular cok oldugu icin bizim algoritmamiz onlarin keyfine gore sekilleniyor. Yazilim gelistiricisiyim kendimden biliyorum.

Bolgeye gore farklilik gosteriyor. Hiçbir Amerikan'a bu pakistanli, asyali adamlarin igrenc otesi videolari onerilmez. Ulkemizde yabanci uyruklular cok oldugu icin bizim algoritmamiz onlarin keyfine gore sekilleniyor. Yazilim gelistiricisiyim kendimden biliyorum.

Abi papci hesabı nasıl heklicem

Abi papci hesabı nasıl heklicem
Linux distrosu yuklemen gerek. Daha sonra python3 yukleyeceksin. Daha sonra miniconda3 yukleyeceksin. Daha sonra pip yukleyeceksin. Daha sonra web'de apk acan bir seyler yukleyeceksin. Web'de apk acmayi basardin mi pip ile Selenium yukleyeceksin ve bir hesaba bruteforce yapacaksin.

Geri
Yukarı