YouTube Shorts'da hep aynı videolar geliyor

Üç noktaya basıp önerme desende aynı tarz videolar geliyor şu saçma Kore gruplardan bıktım bts midir nedir işleri güçleri sabahtan akşama kadar arkaya dans eden Kore'li kız videosu koyup saçma sapan şeyler yazıyorlar. Yaşları da küçük kızlar yapıyor bunları yazık vallahi ailelerine.

Bu saçmalıklar beğenildikçe daha çok önümüze sunuyor YouTube bunları 😡

Bu ara bir de dikenli yolları koşarak geçtik isimli şarkıda milletin eski yeni halleri çıkıyor önerme dedikçe zorla gösteriyor adeta. Dikeninize de yolunuza da... O kadar çok anlamsız şeyler çıkıyor ki saçma TikTok videoları bile kaliteli kalır yanlarında durum o kadar vahim.

Son düzenleme:
Mantıksız olabilir ama izleme geçmişim hep kapalıydı ve bir gün YouTube Vanced kullanmama rağmen izleme geçmişini açmadan video izlememe izin vermedi YouTube. İzleme geçmişini açınca shorts videoları da çeşitlenmeye başladı bende. Yoksa bir döngü içinde sıkışıp kalmıştım.

Üç noktaya basıp önerme desende aynı tarz videolar geliyor şu saçma Kore gruplardan bıktım bts midir nedir işleri güçleri sabahtan akşama kadar arkaya dans eden Kore'li kız videosu koyup saçma sapan şeyler yazıyorlar. Yaşları da küçük kızlar yapıyor bunları yazık vallahi ailelerine.

Vallahi haklısınız ya bende bıktım hocam.

Geri
Yukarı