Çözüldü YouTube Shorts'ta belirli videolar nasıl engellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ceyiz43

Centipat
Makaleler
3
Yer
Hatay iskenderun
Daha fazla  
Arkadaşlar ben shorts izliyorum bayağı ama shortsta BTS'dir Blackpink'tir bu tür videolar çıkıyor. Acaba bunları topluca engellemenin yolu var mıdır? Yani başlıktaki bir şeyi göstermesin falan... Yapabiliyor muyuz? Doğru düzgün video izleyemiyorum.

Çözüm
Arkadaşlar ben shorts izliyorum bayağı ama shortsta BTS'dir Blackpink'tir bu tür videolar çıkıyor. Acaba bunları topluca engellemenin yolu var mıdır? Yani başlıktaki bir şeyi göstermesin falan... Yapabiliyor muyuz? Doğru düzgün video izleyemiyorum.
1 hafta kadar süre başka şeyler izle, o videolar denk gelince hemen kaydır. 1 hafta kadar eğer hiç izlemezsen yeni izlediğin tür neyse YT sana onları göstermeye başlıyor.
1 hafta kadar süre başka şeyler izle, o videolar denk gelince hemen kaydır. 1 hafta kadar eğer hiç izlemezsen yeni izlediğin tür neyse YT sana onları göstermeye başlıyor.
her türlü yöntemi denedim bu lanet lerden kurtuluş yok keşfete düşmeyi her seferinde başarıyorlar

Azalmıyor da maalesef hocam. Shorts algoritması garip. Hiç alakasız videoları art arda koyuyor.
Bts blackpnk olanlari diyorsunuz dimi onları boş verin . Annesi babası işte çalışıp koreli erkeklere aşık olan ama Bir koreli onları görse yüzüne bile bakmiyacak ergen kizlari diyorsun dimi bu varliklar vardi ve var olacak aga . Bunlarin hicbirinde kurtuluş yok üzgünüm . Zamaninda 2016da da vardi bunlar deli olurdum

Bts blackpnk olanlari diyorsunuz değil mi onları boş verin. Annesi babası işte çalışıp Kore'li erkeklere aşık olan ama Bir Kore'li onları görse yüzüne bile bakmiyacak ergen kizlari diyorsun değil mi bu varliklar vardi ve var olacak aga. Bunlarin hicbirinde kurtuluş yok üzgünüm. Zamaninda 2016'da da vardi bunlar deli olurdum

Üstat yardım et bize üstat bulun çözümü hayatında Kore'nin o sunu görmemiş insanlanlar gelmiş video yapıyor. Videoda gram emek yok arkaya şarkı yan tarafa slime videosu atıyorlar bıktık bunlardan. Bir yerleri açık kızlar gözüküyor oruçlu oruçlu YT izlenmez bunlar yüzünden. YouTube'a şunları engellemek için özellik getirilsin. Ya da Adolf Hitler tekrardan gelsin bunları yok etsin kurtulak.

Üstat yardım et bize üstat bulun çözümü hayatında Kore'nin o sunu görmemiş insanlanlar gelmiş video yapıyor. Videoda gram emek yok arkaya şarkı yan tarafa slime videosu atıyorlar bıktık bunlardan. Bir yerleri açık kızlar gözüküyor oruçlu oruçlu YT izlenmez bunlar yüzünden. YouTube'a şunları engellemek için özellik getirilsin. Ya da adolf Hitler tekrardan gelsin bunları yok etsin kurtulak.

Kanka imkansız bu veledlere telefon verdikleri için böyle oluyor ama olabildigince sevklerini kirin bence. Bunlar anca böyle iflah olurlar ya da onlarin anne ve babalarına soylemeniz gerek.

Çocuk çombalak hep. Yapacak bir şey yok sürekli karşımıza çıkıyor.

Çocuk çombalak hep. Yapacak bir şey yok sürekli karşımıza çıkıyor.

Çocukların şevki çabuk kırılır. Olabildince dislike atin. Ve gigachadlik yapin. Yanı kisa lafin uzunu üzün bunları.

Ben nefret etmiyorum bts ve blackpnkten. Hatta iyi bir iki şarkısı var mesela ama o koreliler onların yüzüne bile bakmaz bunu yazabilirsiniz.

Geri
Yukarı