YouTube Shorts'tan 50.000 TL para kazanmak mümkün mü?

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. YouTube'da eagle5 diye biri var Shorts videoları atıyor ama attığı videolar çok tutuyor, bir videosunda gelirini söylemişti 50k falan kazanıyormuş. Bu paraları YT Shorts'tan kazanmak mümkün mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. YouTube'da eagle5 diye biri var Shorts videoları atıyor ama attığı videolar çok tutuyor, bir videosunda gelirini söylemişti 50k falan kazanıyormuş. Bu paraları YT Shorts'tan kazanmak mümkün mü?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Canlı yayında yapıyor her gün oradan her gün en az 300 800 lira arası alıyor

6.7K izlenen videomdan bu kadar kazandım.
Ortalam bir oran orantı yapabilirsiniz, tabii ki değişiklik gösterir içeriğe göre ama çok bir kazanç yok normal videolara kıyasla.

1699630259042.png

Sadece youtube geliri o kadar olacağını sanmıyorum. Geçenlerde Asitmen açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam 150m izlenme 25k para kazandırmış. Videoyu tam hatırlamıyorum ama youtubeda var videosu bulabilirsin

Milyonlar izlenmesi gerek hatta 100M üstü izlenmesi yanında da sponsorluk falan gerek.

Geri
Yukarı