YouTube suç teşkil eden videoyu yanlışlıkla izlemek

2. Sizin arkadaşınız nasıl bu tür bir videoyu bu kadar hızlı bulabildi? Yoksa bu tür videoları mı arıyor du?
Aramayan mı var hocam, video 1.000'e yakın beğeni bile almıştı siz düşünün. İçerik Bildirme Geçmişi'nden ekran görüntüsünü aldım, umarım bir şey olmaz. Arkadaşla olan geçmişimi göremiyorum, panikle engeli basıp DM'yi kapatmıştım bende suçlu duruma düşmeyeyim diye.

Aramayan mı var hocam, video 1.000'e yakın beğeni bile almıştı siz düşünün. İçerik Bildirme Geçmişi'nden ekran görüntüsünü aldım, umarım bir şey olmaz.
Sen onunla arkadas oldugun surece basina illa birsey gelecek emin ol buna. Hemen arkadasligini bitir hatta senin yerinde olsam polise ihbar ederdim. Boylelerinin soludugu havayi solumak kadar igrenc birsey yok.

Aramayan mı var hocam, video 1.000'e yakın beğeni bile almıştı siz düşünün. İçerik Bildirme Geçmişi'nden ekran görüntüsünü aldım, umarım bir şey olmaz.
O zaman bir şey olmaz hocam büyük ihtimalle, arkadaşınız gibi binlerce şerefsiz pedofili insan bu videoları izlediğin de hiç bir şey olmuyorsa...

Haftalardır bu video yüzünden başıma bir iş gelecek diye korkuyorum, size de bir danışmak istedim. Bulunduğum Discord sunucusunda bir arkadaşım bana video linki attı, ardından da random attı. Ben de komik bir video zannederek linke bastım ve karşıma çıkan şey korkunçtu. 20 dakika önce yüklenmiş, 13-14 yaşlarındaki çocuğun oynadığı cinsel içerikli bir film vardı videoda. Sansür falan hiçbir şey yoktu. Bildiğiniz gibi bu tür videoların izlenilmesi/paylaşılması suç. 2 saniye bile geçmeden videoyu bildirip kapattım. Bir süre sonra zaten video doğal olarak kaldırılmıştı. Sizlere sorum şu, ben suç mu işlemiş oldum?
Suçu videoyu yükleyen işlemiş.

Haftalardır bu video yüzünden başıma bir iş gelecek diye korkuyorum, size de bir danışmak istedim. Bulunduğum Discord sunucusunda bir arkadaşım bana video linki attı, ardından da random attı. Ben de komik bir video zannederek linke bastım ve karşıma çıkan şey korkunçtu. 20 dakika önce yüklenmiş, 13-14 yaşlarındaki çocuğun oynadığı cinsel içerikli bir film vardı videoda. Sansür falan hiçbir şey yoktu. Bildiğiniz gibi bu tür videoların izlenilmesi/paylaşılması suç. 2 saniye bile geçmeden videoyu bildirip kapattım. Bir süre sonra zaten video doğal olarak kaldırılmıştı. Sizlere sorum şu, ben suç mu işlemiş oldum?
dostum hiç sıkıntı çıkmaz zaten sende yapman gerekeni yapıp bildirmişsin videoyu.
Peki teşekkürler hepinize. Evet arkadaşımın amacını bende anlamadım, onun başına bir şey gelir mi dersiniz? Videoyu yükleyen o değil zaten.
videoyu kimin yüklediği önemli değil ama gerçekten sana bu tarz içerikler atan insanlarla muhattap olman sana o videolardan daha çok zarar verir.
Bu arada hem kanalı hem de size bu içeriği paylaşan arkadaşınızı ilgili kurumlara şikayet ederseniz 2 tane daha sapık hakettiği yere gelebilir.

Son düzenleme:
Bir şey olmaz demeyin bu büyük bir suç. Videonun yeni yüklenmiş olması ve direkt senin videoyu izlemen biraz sıkıntı. Gerekli ekran görüntülerini al.
Hocam aldığım ekran görüntüsünde farkettim, video 20 dakika değil 20 saat önce yüklenmiş, bende videoyu bildirince direk kaldırıldı video. Artık bir şey olmayacağından emin olabilir miyim dersiniz?

Geri
Yukarı