Youtube Tablet Görüntü Kalitesi Ayarlayamama Sorunu

Çehzat B

Hectopat
Tabletimde Youtube uygulamasında görüntü kalitesini ayarlayamıyorum. Birkaç kişiye sordum Youtube tabletlerde 720P'de açıyormuş. Görüntü kalitesini ayarlayacağım bir program biliyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabletimde Youtube uygulamasında görüntü kalitesini ayarlayamıyorum. Birkaç kişiye sordum Youtube tabletlerde 720P'de açıyormuş. Görüntü kalitesini ayarlayacağım bir program biliyor musunuz?
Tubemate ile video yu 1080p indirip izleyebilirsiniz. YouTube tabletlerde 720p açıyor demek yanlış olur. Cihazın ekran çözünürlüğüne göredir o. Ama youtube üzerinden 1080p izleye bilir misiniz bilmem.

Bildiğim kadarıyla tablet çözünürlüğüne göre değil, internet hızınıza ve bağlantı çeşidinize göre görüntü kalitesi seçiyor Youtube. iPad'de takılı olan data hattının internetiyle izlediğim zaman 480P'nin üzerine çıkmıyor ancak wi-fi bağlantısı yapıp izlediğimde HD kalite ile izleyebiliyorum. Sanırım Youtube ayarlarında mobil veri ile izlerken HD kaliteye izin veren bir ayar olması lazım.

Youtube ayarlara giriyorsun. Ayarlar -genel- yukleme kalitesini diledigini seciyorsun . programa gerek yok

Benimde tabletim var gördüğüm kadarıyla nedense sadece oyun kanallarının videoları en yüksek 480p ama normalde kalitesi daha yüksek yükseltemiyorum. 😔

Tabletlerde genel bir durum yok. Ben tabletimde istediğim çözünürlüğü seçebiliyorum. Alternatif olarak Youtube Vanced + MicroG deneyebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı