YouTube takipçi ve izlenme kasan siteler hakkında

Hesabının bilgilerini neden istiyorlar sence?

Senin gibi siteye hesabını verenlerin hesabından seni takip ediyorlar. Tabii karşı tarafın haberi yok. Aynı şekilde senin hesabınla da başkaları takip ediliyor, takip etmediğin kişileri takip listesinde görürsen şaşırma.

Şimdi şöyle söyleyim mesela YouTube de adam 4.000 saat izlenme satıyor. YouTube de video izlemeden bu işlemi gerçekleştiremez o kadar saat izlenme de 1 tane pc ip ve hesaptan olmaz. Kafamda deli sorular var neyle nasıl yapıyorlar diye ☺️

YouTube kanalına Bot abone atan bir site vardı .
Fake hesap açıp denemeye karar verdim aboneler geliyordu fakat abone olduğum kanallara baktığımda yüzlerce kanal vardı. Hesabımı benden izinsiz kontrol ettiğini farkettim.
Özetle sistem herkesi birbirine abone yapıyor.

Hesabının bilgilerini neden istiyorlar sence?

Senin gibi siteye hesabını verenlerin hesabından seni takip ediyorlar. Tabii karşı tarafın haberi yok. Aynı şekilde senin hesabınla da başkaları takip ediliyor, takip etmediğin kişileri takip listesinde görürsen şaşırma.

Söylediğiniz mantığı biliyorum söylemiş olduğum site bu şekilde çalışmıyor... Takip basit olabilir ama video izleme öyle değil.
YouTube kanalına Bot abone atan bir site vardı .
Fake hesap açıp denemeye karar verdim aboneler geliyordu fakat abone olduğum kanallara baktığımda yüzlerce kanal vardı. Hesabımı benden izinsiz kontrol ettiğini farkettim.
Özetle sistem herkesi birbirine abone yapıyor.
Öyle olması normal , ben nasıl yapıldığını merak ediyorum özellikle izleme mantığını. Adam senden hesap istemiyor videonun linkini istiyor o linke izleme kasıyor onu nasıl yaptığını merak ediyorum.

Site linki vermek yasak mı bilmiyorum. O yüzden site adını vermeyeceğim. Kullandığım bir site vardı. Sitede puan kasıp, YouTube kanalına, videosuna veya referans linkine bellirli bir puan veya miktar karşılığında tıklatabiliyordunuz. Bu parayı ve puanı yine site üzerinden kasıyorsunuz. Bot yok sadece bu siteyi kullananlar kendi arasında birbirinin verdikleri linklere tıklıyorlardı.

Site linki vermek yasak mı bilmiyorum. O yüzden site adını vermeyeceğim. Kullandığım bir site vardı. Sitede puan kasıp, YouTube kanalına, videosuna veya referans linkine bellirli bir puan veya miktar karşılığında tıklatabiliyordunuz. Bu parayı ve puanı yine site üzerinden kasıyorsunuz. Bot yok sadece bu siteyi kullananlar kendi arasında birbirinin verdikleri linklere tıklıyorlardı.

Bildiğim 2 tane site var birisi organik diye başlıyor diğeri de y...A.... Market ☺ benim söylediğim bu tarz şeyler değil bu sistemi çözersem kendimin 4000 saat izlenme sorununu çözmek için kullanicam

Geri
Yukarı