YouTube telif hak talebi

Mysterious123

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Telif hak talebi yedim. Ama sarı değil yeşil simgede. Sorun yok bu içeriğin kullanılmasına izin veriyor yazıyor. Şarkıyı kırpıp Shorts'ta kullanmaya da izin vermiş. Bu videoyu silmese de para kazanmaya engel olur mu? En kısa süre içerisinde cevaplarınızı bekliyorum.
(Videom shorts değil 11dk video)

Sarı dolar para kazanmanıza engel olur ve bazı ülkelerde videoya kısıtlama getirildiğini ima eder. Yeşilde herhangi bir kısıtlama yok fakat para kazanamazsınız.

Ben sarı dolar para kazanmaya engel sanıyordum pardon hocam.
Dediğiniz gibi olsaydı yeni çıkan bir müziği aynı gün indirip arkaya başka görüntü koyarak paylaşır paranın belini kırardık. :) Telif hakkı sahibi içeriği videonda kullanmana izin veriyor ama gelirlere kapalı şekilde. Aksi durumda ilk cümlede anlattığım gibi herkes paranın dibine vururdu.

Yediginiz telifin renginin bir onemi yok, telif yediyseniz para kazanamazsiniz.

Dediğiniz gibi olsaydı yeni çıkan bir müziği aynı gün indirip arkaya başka görüntü koyarak paylaşır paranın belini kırardık. :) telif hakkı sahibi içeriği videonda kullanmana izin veriyor ama gelirlere kapalı şekilde. Aksi durumda ilk cümlede anlattığım gibi herkes paranın dibine vururdu.

O da doğru hocam sağ olun bilgilendirme için 😄.

Geri
Yukarı