YouTube telif nasıl atılır?

l3y

Centipat
Daha fazla  
YouTube'da videomu çalan bir kişiye telif hakkı talebinde bulundum.

Fakat ''kanal hakkı hak talebi kısmında bilgi gerekli epostaya göz atın'' diye uyarı gözüküyor, ne yapmam gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
1686835747770.png

Fakat "kanal hakkı hak talebi kısmında bilgi gerekli epostaya göz atın" diye uyarı gözüküyor, ne yapmam gerek?

Oku onu. Eğer fake telif hakkı attı isen ceza ödersin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sahte atsanız da bir şey olmuyor, 39 sahte telif denemesi yaptım kanal kapanması dışında hiç bir şey olmuyor. Yani en azından bende olmadı.

Fakat ''kanal hakkı hak talebi kısmında bilgi gerekli epostaya göz atın'' diye uyarı gözüküyor, ne yapmam gerek?
E-postanı kontrol et.

Sahte atsanız da bir şey olmuyor, 39 sahte telif denemesi yaptım kanal kapanması dışında hiç bir şey olmuyor. Yani en azından bende olmadı.
Anladım. sanırsam para cezası var fake telifte. bi ara araştırmıştım.

YouTube'a giriş yaparken kart bilgilerimizi girmiyoruz. Bu ceza nasıl işliyor o zaman?
google playden çekiyor. google play de illa kart vardır. biliyorsun ki youtube ve google play aynı çatı altında. yada kart yoksa ip den buluyorlar adresi.

google playden çekiyor. google play de illa kart vardır. biliyorsun ki youtube ve google play aynı çatı altında.
Yeni bir hesap açıp telif atarlar. Bence bu kadar saçma olamaz.

E-postanı kontrol et.
Hocam ne yaptınız 39 kere?

Geri
Yukarı