YouTube telif uyarılarına karşı ne yapılabilir?

Merhabalar. Bir oyun hakkında videolar çekiyorum ve YouTube'da paylaşıyorum fakat bazı beni sevmeyen insanlar var ve YouTube'un bir telif açığından faydalanarak videolarıma ihtar atıyorlar. Ben de YouTube'a geri bildirim gönderiyorum fakat hiçbir şey değişmiyor ve videolar kaldırılıyor. Bir ihtar daha alırsam kanalım kesin kapanacak. Bu konuda ne yapabilirim? Teşekkürler.

Telfili şarkıları görüntüleri. Vb şeyler içeren videoların telifli kısımları sil tekrar at hemen sonra YouTube Studio'dan Creative commons lisansı al bu sayede video telif yediğinde tekrear yüklersin.
Benim videolarıma bakın hepsine Creative commons lisansı koydum çünkü müzk ve çok fazla görsel kullanıyorum bu da telifi getirebilir.
Bu arada Creative commons telif riski olan videolarda kullanılır
Bunu dememe gerk yktu ama yinde söyleyeyim dedim
İyi forumlar.
Hangi konuda telif atıldığını nasıl anlarım? Nerede yazıyor o biliyor musunuz?

YouTube Studio'da sana gösterir bu vidonun kazanılan parası telif hakkına sahip olan kişiye gidecektir diye.

YouTube Studio'da sana gösterir bu vidonun kazanılan parası telif hakkına sahip olan kişiye gidecektir diye.
Yok yazmıyor öyle bir şey. Zaten kanalım para kazanmaya açık değil. Sebebini göremiyorum bir türlü. Ayrıyeten tekrar söylüyorum videolarımda telif içerecek hiçbir şey yok. Müzikler telifsiz. Zaten telif olsa Youtube gösteriyor.

Merhabalar. Bir oyun hakkında videolar çekiyorum ve YouTube'da paylaşıyorum fakat bazı beni sevmeyen insanlar var ve YouTube'un bir telif açığından faydalanarak videolarıma ihtar atıyorlar. Ben de YouTube'a geri bildirim gönderiyorum fakat hiçbir şey değişmiyor ve videolar kaldırılıyor. Bir ihtar daha alırsam kanalım kesin kapanacak. Bu konuda ne yapabilirim? Teşekkürler.

NoCopyrightSound kanalından alın müzikleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı