YouTube telif yemek

aytacecer

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba YouTube benim adıma konu kanalı olusturmuş benım kanalım var. Zaten aynı ısımde dıstrokıdten yukluyorum, sarkılarımı ayrıca Spotify'den de kanalım olustu. Şimdi ben konu kanalına nasıl ulasacagım kendı kanalıma yukledıgım her şarkı bu konu kanalında da oluyor. Ayrıca soz ve muziği bana ait şarkımda kendı kanalımda telif yedı. Muhatapta distrokıd nasıl kaldırırım bu telifi kendı kanalımdan itiraz ettım bana maıl gelir mi dıstrokıtten?

Merhaba YouTube benim adıma konu kanalı olusturmuş benım kanalım var. Zaten aynı ısımde dıstrokıdten yukluyorum, sarkılarımı ayrıca Spotify'den de kanalım olustu. Şimdi ben konu kanalına nasıl ulasacagım kendı kanalıma yukledıgım her şarkı bu konu kanalında da oluyor. Ayrıca soz ve muziği bana ait şarkımda kendı kanalımda telif yedı. Muhatapta distrokıd nasıl kaldırırım bu telifi kendı kanalımdan itiraz ettım bana maıl gelir mi dıstrokıtten?
Konu kanalındaki herhangi bir videonun açıklamasını atar mısınız?

Provided to YouTube by distrokid.

Auto-generated by YouTube.
Bu sabah distrokid te girip kurcalarken YouTube kanalı tanıtma bağlama diye bir sekme gördüm sanırım zamanında bunu yapsaydım daha ıyı olacaktı çünkü bütün platformalara muzıklerımı distrokıd uzerınden yayınlıyorum dıstrokıdte hem sosyal medyalara hem Spotify'e App muziğe Deezer'a buradan yayınlıyor şimdi kendı kanalımı tanıttım ama uzun zaman lacak sanırım Google YouTube ıle iletişime geçmesi

Bunu benım kanalım https://www.youtube.com/aytacecer
Bu da Google'nın oluşturduğu https://www.youtube.com/channel/UCMW2JaWHFSCj1LmGbmdba_Q

Bir de ben Facebook'ta orjınal normal profıl sayfamda kullanıcı adım aytacecer ıdı
Facede bağlı kendıme sayfa açtım muzık için bunun adını aytacecer yapmak için normak kişisel profılımde kullanıcı adımı değiştirdim ama ismim hala boşa düşmedi sayfada kullanmak için ne kadar bır zaman suruyor boşa çıkması bılgınız var mı?

selam dostum bu youtube topic olayını düzeltebildin mi distrokid den ?? youtube kanalını bağlayınca düzeldi mi ? En başta mı yapmak gerekiyormuş?

Yeni konular

Geri
Yukarı