YouTube telifi video görüntülenme nasıl kaldırılır?

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bir edit yapmıştım ve videoyu YouTube'a yüklemek için YouTube Studio'da açıklamayı yazarken bir e-posta aldım ve wmg diye biri hak talebinde bulunmuş. Telif hakkıyla korunan içerik bir şarkı. Video hiçbir ülkede görüntülenemez ve para kazanılamaz diyor. Para kazanmayı zaten istemiyorum sadece görüntülenmemeyi kaldırmak için yapabileceğim herhangi bir yol var mı? Bu işlerde yeniyim o yüzden pek bilmiyorum belki izin falan alabilirim diye düşünüyorum.

Merhabalar. Bir edit yapmıştım ve videoyu YouTube'a yüklemek için YouTube Studio'da açıklamayı yazarken bir e-posta aldım ve wmg diye biri hak talebinde bulunmuş. Telif hakkıyla korunan içerik bir şarkı. Video hiçbir ülkede görüntülenemez ve para kazanılamaz diyor. Para kazanmayı zaten istemiyorum sadece görüntülenmemeyi kaldırmak için yapabileceğim herhangi bir yol var mı? Bu işlerde yeniyim o yüzden pek bilmiyorum belki izin falan alabilirim diye düşünüyorum.

Şarkıyı tamamen kaldırman lazım.

Şarkıyı video içinden kaldırmadan yeniden yayınlayabilmen mümkün değil. YouTube stüdyo içinde şarkının olduğu kısmı sessizleştirebilir veya tamamen kesebilirsin.

Youtube Studio'yu açın,
Telif yiyen videonun ayrıntılarına tıklayın,
Kısıtlamalara tıklayın orada bir yerlerde itiraz et gibi birşey çıkması gerekiyor.
Yapabildiniz mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı